Průměrná délka penisu – víte jaká je průměrná velikost?

Víte jaká je průměrná velikost?

Muži po celém světě se trápí tím, že jejich penis je menší než by měl být nebo že neuspokojí jejich partnerku. Většina výzkumů však dokazuje, že muži často podceňují velikost své pýchy.

Muži vždy přikládali důležitost velikosti svého penisu. Většina kultur považuje velikost penisu za symbol mužnosti. Během staletí se penis stal symbolem mužské síly, plodnosti, schopnosti a odvahy.

Mnozí muži zajíždějí do krajností, jen aby dosáhli většího penisu. Indiáni používali techniku natahování penisu již od raného věku a to tak, že na penis dávali závaží. Kmen v Brazílii zase používal jedovaté hady na zvětšení penisu a to tak, že nechali hada, aby štípl muže do penisu.

Pocit nedostatečnosti může u muže způsobit pocit méněcennosti a negativně ovlivnit jeho společenský život. Může to vést až k problémům s močením na veřejnosti nebo vyhýbání se veřejným sprchám nebo dokonce intimnímu vztahu se ženou.

Na trhu proto existuje mnoho pilulek na zvětšení penisu, extenderů a dalších prostředků a produktů na zvětšení penisu.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Koupit Vimax Pills

Jaká by tedy měla být velikost penisu?

Muži si názor na velikost svého penisu vytváří už v dětsví. Jak vyrůstají, mohou vidět penis svého bratra, přítele nebo otce a v duchu se začnou s nimi srovnávat. Strach a úzkost z velikosti penisu mohou také pramenit z výčitek, se kterými se setkají během dospívání nebo z nemístných poznámek sexuálního partnera. Ať je tomu jakkoli , muži mají zkreslené představy o velikosti svého penisu. Když se totiž díváte shora na svou pýchu, může se vám zdát menší než ve skutečnosti je. A zase, když pozorujete kamarádů v šatně, získáváte pohled z boku, takže se vám může zdát, že oni ho mají delšího jako vy. Když chcete získat objektivní pohled, měli byste se postavit nazí před zrcadlo. Takto uvidíte váš penis v plné parádě. V jistém věku se kluci snaží zjistit velikost svého údu pomocí pravítka. Je to však neobjektivní, protože délka penisu v klidu závisí například i na teplotě v pokoji. Abyste získali správné informace o jeho délce, měli byste ho měřit, když je tvrdý, a to od kořene po žalud.

Průměrná délka penisu

Průměrná velikost penisu

Na začátek je třeba zmínit, že neexistují přesná čísla pro teenagery, protože jsou stále ve vývoji. V roce 2015 se zúčastnilo studie zaměřené na zjištění velikosti penisu 15 000 mužů. Podle ní je průměrná délka penisu 13,12 cm samozřejmě při ztopoření a obvod 11,66 cm. Také bylo zjištěno, že každý penis má jiný úhel a tvar. Každý penis je jedinečný a kluci se vyvíjejí každý v jiném věku a jiném rozsahu. Během puberty ve věku mezi 11 a 18 let se penis vyvíjí dost rapidně, ačkoli jeho růst se zastavuje až kolem dvacítky.

Nespokojení muži

Většina mužů je nespokojená s velikostí svého mužství Výzkum provedený na internetu, jehož se zúčastnilo 50 000 mužů a žen, odhalil, že 45% mužů touží mít větší penis. Přitom šlo zejména o muže, jejichž velikost byla průměrná. Muži s malým penisem si až tak nestěžovali.

Názor žen na velikost penisu

Až 85% žen bylo spokojeno s velikostí partnerova penisu. U žen atraktivita partnera je souhrou několika faktorů. Více než velikost penisu ženy zajímá mužova osobnost a celková atraktivita. Mnoho mladých mužů se sice diví, ale pro ženy velikost není až tak důležitá. Když přijde na sex, ženy více zajímá, zda je muž romantický, něžný a citlivý k jejím potřebám a touhám.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 9 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Ultra Potence. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma. Sleva platí pro všechny doplňky na www.vigrx.cz.

Ještě stále máte pochybnosti?

Poradenství se ukázalo být velmi účinné pro muže, kteří se trápí velikostí svého penisu. Terapie umožní identifikovat a napravit názor na vlastní tělo, vybudovat sebedůvěru a překonat strach z intimního vztahu.

Terapie umožňuje mužům překonat jejich obavy ze setkání s potencionální partnerkou, přestože předtím by si netroufli na něco takového byť jen pomyslet.

Naše doporučení:

Ultra Potence – tabletky pro muže. Napomohou dosažení většího penisu, mají rychlý nástup účinku, cena je však vyšší.

Vimax Pills – přírodní produkt pro muže. Dosáhnete zvětšení penisu, efekt je dlouhotrvající a výhodou je nižší cena.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přírodní léky na zvětšení penisu

Z našeho pohledu můžete vidět kvalitní a rychlé výsledky, když se rozhodnete užívat výživové doplňky. Zde jsou dva, které Vám doporučujeme:

  • Ultra Potenceluxusní doplněk, za jehož užívání se netřeba stydět. Patří k elitě v oblasti sexuálního zdraví a rychle zvyšuje testosteron, zlepšuje erekci a zvyšuje libido.
  • Vimax Pillsklenot mezi přípravky. Nejlepší pilulky s dlouhodobým účinkem jsou dostupné v příjemné ceně a účinkují na zvýšení testosteronu, zlepšení erekce, zvětšení penisu nebo odstranění předčasné ejakulace.
4.7/5 - (7 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply