Průměr penisu – jaká je průměrná velikost mužského údu?

Velikost penisu

Průměrná velikost penisu záleží na mnoha faktorech jako je stupeň vzrušení, čas dne, pokojová teplota, fekvencia sexuální aktivity a spolehlivost měření. Ve srovnání s ostatními primáty je mužský penis nejtlustší ve srovnání s ostatními částmi těla. Poznatky o průměrné velikosti se liší, zvláště když porovnáme pohled individuální s profesionálními měřeními. Vědci dospěli k závěru, že délka penisu dosahuje 13,12 cm (+ – 1,66 cm). Délka penisu v klidu nesouvisí s délkou ztopořeného penisu. O délce údu se rozhoduje již ve věku do pěti let, pak v období puberty, nejpozději však ve věku sedmnáct let. Pokud penis dosahuje méně než 7 cm v ztopořeném stavu, považuje se za malý. Velikost penisu ovlivňuje zejména zvyšování se hladiny testosteronu v pubertě. Po tomto období však testosteron již nemá žádný vliv na velikost a nedostatek androgenu u dospělých mužů způsobuje mírné zmenšení údu. Význam má i růstový hormon.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! [wp-svg-icons icon=”smiley” wrap=”i”] Lékárna Vimax Pills [wp-svg-icons icon=”arrow-right” wrap=”i”]…

Historie

Vnímání velikosti penisu je kulturně dáno. Ve starověkém Řecku a v období renesance se upřednostňovali muži s malým penisem, zatímco velký penis byl považován za směšný. Ve starověkém Římě měli na to jiný názor.

Muži však často nedokážou správně ohodnotit velikost své mužské pýchy. Někteří se podceňují a naopak někteří přeceňují.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Jaká je tedy průměrná velikost?

Penis může mít různý tvar a velikost a skutečně se nedá mluvit o tom, co je normální, ale nedávná studie odhalila, jaká by měla být průměrná velikost.

Průměrná délka ztopořeného penisu je zhruba 13,2 cm a obvod 11,7 cm. Velikost penisu v klidu v průměru dosahuje délky 9,1 cm a obvod 9,3 cm.

Většina mužů zapadá do normálu, avšak jsou i muži, který mají skutečně malý penis. Tento je definován velikostí menší než 7 cm při úplném ztopoření.

Na druhou stranu, existuje muž jménem Jonah Falcon, který drží rekord v největším penisu. Jeho úd měří až 34,29 cm v ztopořeném stavu. Je pro něj extrémně těžké, až ne dokonce nemožné mít sex.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax Pills sleva

Jakou velikost preferují ženy?

Naneštěstí pro muže, ženy upřednostňují větší než průměrný penis, říká studie univerzity v Californii v Los Angeles a také univerzita v Novém Mexiku.

Studie prokázala, že ženy upřednostňují penis, který dosahuje délky 16 cm a obvod 12 cm, a to zejména v dlouhodobém vztahu.

Co se týče jednorázovek, ženy preferují délku 16,25 cm a obvod až 12,7 cm.

Výzkum, který vedl doktor Nicole Prause, se ptal 75 žen, jakou velikost a tvar by upřednostnili. Bylo použitých 100 plastových 3D penisů a ukázalo se, že očekávání žen jsou opravdu velké.

Jaká je průměrná velikost mužského údu

Opravdu záleží na velikosti?

Výše uvedené informace ve vás mohou vyvolat paniku, ale nebojte se – velikost není tak důležitá, jak byste si mohli myslet.

Ve skutečnosti největší provedená studie s muži a ženami na téma, jaké jsou důvody mít s někým sex, ukázala, že velikost penisu mezi ně nepatří a dokonce, toto nebylo vůbec zmíněno.

Ve studii bylo zmíněných 237 různých důvodů, z nichž zmíníme tyto: atraktivní tvář, oči, celková přitažlivost. Velikost penisu v ní zmíněna nebyla.

Jiná studie zjišťovala 7 nejhlavnějších atributů penisu u žen. Výsledek? Obvod penisu byl na čtvrtém a velikost na sedmém místě podle důležitosti. Top trojka zahrnovala celkový vzhled, porost a pokožku penisu. Jinými slovy, ženy velikost až tak neřeší.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 9 zákazníků!
Pro zvětšení penisu vyzkoušejte luxusní produkt Ultra Potence. Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

 Záleží uspokojení partnerky na velikosti vašeho penisu?

Není prokázáno, že větší penis zaručí lepší uspokojení a potěšení. Většina žen dosáhne orgasmu stimulací klitorisu, takže na velikosti penisu nezáleží.

Rovněž bod G se nachází jen asi 5 cm od přední stěny ve vagíně. Takže stačí vniknout do vagíny jen pár centimetrů a žena zažije rozkoš.

Faktem tedy je, že velikost není rozhodující. Takže i když nejste až tak vybaveni, existuje mhoho sexuálních poloh, které zaručí potěšení nezávisle na velikosti nebo tvaru vašeho pohlavního údu.

Ideální velikost penisu v různých zemích

Nový výzkum jedné britské webové stránky zjišťoval jaká je ideální velikost penisu. Do výzkumu se zapojily ženy i muži z Evropy a Severní Ameriky. Zúčastnilo se 2 121 respondentů ve věku od 18 do 75 let.

Ideální velikost podle žen je 15,8 cm, podle mužů je to 16,6 cm.

Když porovnáme velikost, kterou lidé považují za průměr a tu, která je ideální, rozhodně vedou Poláci. Polští respondenti si myslí, že průměrná velikost je 15,7 cm a za ideální považují velikost 17,3 cm.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Dragon Power zkušenosti [wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”]

Američané považují 14,3 cm za průměrnou velikost a 17 cm za ideál. Američané se v podstatě trefili do velikosti, která se považuje za průměrnou.

Podle výzkumu pouze deset procent mužů je nespokojených s velikostí svého penisu, zatímco pětačtyřicet procent je dokonale spokojeno. Většina žen (67,4%) uvedla, že velikost penisu je důležitá, 21,4% řekla, že velikost důležitá není a pouze 11,2% na velikosti nezáleží.

Vědci dospěli k závěru, že vnímání velikosti penisu se velmi liší v závislosti na délce penisu. Obavy mužů ve spojení s velikostí údu souvisí s mnoha tlaky společnosti. Vnímání velikosti se stalo tak zkreslené, že realita je často ignorována a přesahuje a zveličuje ideální velikost. Není tedy divu, že mnohý muži pociťují úzkost ve spojení s tímto tématem.

Ale velikost penisu je jen malý díl celého sexuálního puzzle.

Ultra PotenceNaše doporučení: pilulky na zvětšení penisu

Ultra Potence – tablety pro muže na zvětšení penisu. Je to čistě přírodní produkt s rychlým efektem, nevýhodou je vyšší cena

Vimax Pills – pilulky na přírodní bázi, určené pro muže na dosažení většího penisu s dlouhodobým efektem, výhodou je nízká cena

 

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší doplňky stravy na zvětšení penisu
Nejlepší dlouhodobou léčbou je znám Vimax Pills – zvětšuje penis, zlepšuje erekci, zvyšuje libido a testosteron. Poradí si i s předčasnou ejakulací. To vše dokáže za lidovou cenu.

Pokud hledáte expresní řešení problémů v sexuálním životě, tak je pro Vás stvořen přípravek Ultra Potence. Má vyšší cenu, ale pokud Vás to neodradí, tak dostanete luxusní doplněk výživy pro rychlé zvýšení testosteronu a libida, zvětšení penisu a zlepšení erekce.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus a Ejacontrol jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení.
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekceEjacontrol

Počet tabletek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívání tabletek:
Vimax Pills – dlouhodobé
Ejacontrol – krátkodobé i dlouhodobé
VigRX Plus – krátkodobé i dlouhodobé

Denní dávkování: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Přírodní složení:
Vimax Pills – ANO
Ejacontrol – ANO
VigRX Plus – ANO

Cena a recenze (oficiální prodejce) doktorů, odborníků:
Vimax Pills – vyšší cena, nejlepší hodnocení, nejlepší poměr cena a výkon podle zákazníků
Ejacontrol – nízká cena, velmi dobré hodnocení
VigRX Plus – vysoká cena, vynikající hodnocení

Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Kde koupit produkty: Vigrx.cz
Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

Průměr penisu – jaká je průměrná velikost mužského údu?
Ohodnoťte příspěvek

Podobné příspěvky

Leave a Reply