Průměr penisu – jaká je průměrná velikost mužského údu?

Velikost penisu

Průměrná velikost penisu záleží na mnoha faktorech jako je stupeň vzrušení, čas dne, pokojová teplota, fekvencia sexuální aktivity a spolehlivost měření. Ve srovnání s ostatními primáty je mužský penis nejtlustší ve srovnání s ostatními částmi těla. Poznatky o průměrné velikosti se liší, zvláště když porovnáme pohled individuální s profesionálními měřeními. Vědci dospěli k závěru, že délka penisu dosahuje 13,12 cm (+ – 1,66 cm). Délka penisu v klidu nesouvisí s délkou ztopořeného penisu. O délce údu se rozhoduje již ve věku do pěti let, pak v období puberty, nejpozději však ve věku sedmnáct let. Pokud penis dosahuje méně než 7 cm v ztopořeném stavu, považuje se za malý. Velikost penisu ovlivňuje zejména zvyšování se hladiny testosteronu v pubertě. Po tomto období však testosteron již nemá žádný vliv na velikost a nedostatek androgenu u dospělých mužů způsobuje mírné zmenšení údu. Význam má i růstový hormon.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma!  Lékárna Vimax Pills

Historie

Vnímání velikosti penisu je kulturně dáno. Ve starověkém Řecku a v období renesance se upřednostňovali muži s malým penisem, zatímco velký penis byl považován za směšný. Ve starověkém Římě měli na to jiný názor.

Muži však často nedokážou správně ohodnotit velikost své mužské pýchy. Někteří se podceňují a naopak někteří přeceňují.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Jaká je tedy průměrná velikost?

Penis může mít různý tvar a velikost a skutečně se nedá mluvit o tom, co je normální, ale nedávná studie odhalila, jaká by měla být průměrná velikost.

Průměrná délka ztopořeného penisu je zhruba 13,2 cm a obvod 11,7 cm. Velikost penisu v klidu v průměru dosahuje délky 9,1 cm a obvod 9,3 cm.

Většina mužů zapadá do normálu, avšak jsou i muži, který mají skutečně malý penis. Tento je definován velikostí menší než 7 cm při úplném ztopoření.

Na druhou stranu, existuje muž jménem Jonah Falcon, který drží rekord v největším penisu. Jeho úd měří až 34,29 cm v ztopořeném stavu. Je pro něj extrémně těžké, až ne dokonce nemožné mít sex.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax Pills sleva

Jakou velikost preferují ženy?

Naneštěstí pro muže, ženy upřednostňují větší než průměrný penis, říká studie univerzity v Californii v Los Angeles a také univerzita v Novém Mexiku.

Studie prokázala, že ženy upřednostňují penis, který dosahuje délky 16 cm a obvod 12 cm, a to zejména v dlouhodobém vztahu.

Co se týče jednorázovek, ženy preferují délku 16,25 cm a obvod až 12,7 cm.

Výzkum, který vedl doktor Nicole Prause, se ptal 75 žen, jakou velikost a tvar by upřednostnili. Bylo použitých 100 plastových 3D penisů a ukázalo se, že očekávání žen jsou opravdu velké.

Jaká je průměrná velikost mužského údu

Opravdu záleží na velikosti?

Výše uvedené informace ve vás mohou vyvolat paniku, ale nebojte se – velikost není tak důležitá, jak byste si mohli myslet.

Ve skutečnosti největší provedená studie s muži a ženami na téma, jaké jsou důvody mít s někým sex, ukázala, že velikost penisu mezi ně nepatří a dokonce, toto nebylo vůbec zmíněno.

Ve studii bylo zmíněných 237 různých důvodů, z nichž zmíníme tyto: atraktivní tvář, oči, celková přitažlivost. Velikost penisu v ní zmíněna nebyla.

Jiná studie zjišťovala 7 nejhlavnějších atributů penisu u žen. Výsledek? Obvod penisu byl na čtvrtém a velikost na sedmém místě podle důležitosti. Top trojka zahrnovala celkový vzhled, porost a pokožku penisu. Jinými slovy, ženy velikost až tak neřeší.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 9 zákazníků!
Pro zvětšení penisu vyzkoušejte luxusní produkt Ultra Potence. Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

 Záleží uspokojení partnerky na velikosti vašeho penisu?

Není prokázáno, že větší penis zaručí lepší uspokojení a potěšení. Většina žen dosáhne orgasmu stimulací klitorisu, takže na velikosti penisu nezáleží.

Rovněž bod G se nachází jen asi 5 cm od přední stěny ve vagíně. Takže stačí vniknout do vagíny jen pár centimetrů a žena zažije rozkoš.

Faktem tedy je, že velikost není rozhodující. Takže i když nejste až tak vybaveni, existuje mhoho sexuálních poloh, které zaručí potěšení nezávisle na velikosti nebo tvaru vašeho pohlavního údu.

Ideální velikost penisu v různých zemích

Nový výzkum jedné britské webové stránky zjišťoval jaká je ideální velikost penisu. Do výzkumu se zapojily ženy i muži z Evropy a Severní Ameriky. Zúčastnilo se 2 121 respondentů ve věku od 18 do 75 let.

Ideální velikost podle žen je 15,8 cm, podle mužů je to 16,6 cm.

Když porovnáme velikost, kterou lidé považují za průměr a tu, která je ideální, rozhodně vedou Poláci. Polští respondenti si myslí, že průměrná velikost je 15,7 cm a za ideální považují velikost 17,3 cm.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Dragon Power zkušenosti 

Američané považují 14,3 cm za průměrnou velikost a 17 cm za ideál. Američané se v podstatě trefili do velikosti, která se považuje za průměrnou.

Podle výzkumu pouze deset procent mužů je nespokojených s velikostí svého penisu, zatímco pětačtyřicet procent je dokonale spokojeno. Většina žen (67,4%) uvedla, že velikost penisu je důležitá, 21,4% řekla, že velikost důležitá není a pouze 11,2% na velikosti nezáleží.

Vědci dospěli k závěru, že vnímání velikosti penisu se velmi liší v závislosti na délce penisu. Obavy mužů ve spojení s velikostí údu souvisí s mnoha tlaky společnosti. Vnímání velikosti se stalo tak zkreslené, že realita je často ignorována a přesahuje a zveličuje ideální velikost. Není tedy divu, že mnohý muži pociťují úzkost ve spojení s tímto tématem.

Ale velikost penisu je jen malý díl celého sexuálního puzzle.

Ultra PotenceNaše doporučení: pilulky na zvětšení penisu

Ultra Potence – tablety pro muže na zvětšení penisu. Je to čistě přírodní produkt s rychlým efektem, nevýhodou je vyšší cena

Vimax Pills – pilulky na přírodní bázi, určené pro muže na dosažení většího penisu s dlouhodobým efektem, výhodou je nízká cena

 

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší doplňky stravy na zvětšení penisu
Nejlepší dlouhodobou léčbou je znám Vimax Pills – zvětšuje penis, zlepšuje erekci, zvyšuje libido a testosteron. Poradí si i s předčasnou ejakulací. To vše dokáže za lidovou cenu.

Pokud hledáte expresní řešení problémů v sexuálním životě, tak je pro Vás stvořen přípravek Ultra Potence. Má vyšší cenu, ale pokud Vás to neodradí, tak dostanete luxusní doplněk výživy pro rychlé zvýšení testosteronu a libida, zvětšení penisu a zlepšení erekce.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus a Ejacontrol jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení.
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekceEjacontrol

Počet tabletek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívání tabletek:
Vimax Pills – dlouhodobé
Ejacontrol – krátkodobé i dlouhodobé
VigRX Plus – krátkodobé i dlouhodobé

Denní dávkování: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Přírodní složení:
Vimax Pills – ANO
Ejacontrol – ANO
VigRX Plus – ANO

Cena a recenze (oficiální prodejce) doktorů, odborníků:
Vimax Pills – vyšší cena, nejlepší hodnocení, nejlepší poměr cena a výkon podle zákazníků
Ejacontrol – nízká cena, velmi dobré hodnocení
VigRX Plus – vysoká cena, vynikající hodnocení

Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Kde koupit produkty: Vigrx.cz
Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

5/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply