Chcete obrovský penis? Nabízíme vám pár rad, jak toho dosáhnout

Obrovský penis

V první řadě bychom si zřejmě měli definovat co je to malý penis, a zejména co říkají statistiky na rozdíl od osobního názoru jednotlivých mužů. Velikost penisu v klidovém stavu je irelevantní, protože malý penis v klidovém stavu může narůst do obrovských rozměrů, když se postaví. Na druhou stranu, jsou zde muži, kteří mají skutečně působivý penis v klidovém stavu, ale když se jim postaví, není to žádná sláva. Takže, velikost penisu v klidovém stavu a v ztopoření nemusí korespondovat.

I spolehlivé studie mají trochu rozdílný názor na průměrnou velikost. Podle Američanů je průměrná velikost 13,97 cm, jak bylo prokázáno v největší a nejznámější studii žurnálu Journal of Sexual Medicine, které se zúčastnilo až 1661 sexuálně aktivních mužů.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Většina mužů dosahuje velikost penisu při ztopoření 12,7 cm až 15,24 cm, takže velikost pod 12,7 cm se považuje za malou.

A jak to vnímají ženy? Ženy tvrdí, že jim na velikosti nezáleží, ale není to tak docela pravda. Ale nebojte se, protože velký penis není žádná výhra, protože si nemůžete vyzkoušet všechny sexuální polohy. Je to proto, že velký penis způsobuje ženě bolest. Průměrná velikost vagíny je totiž pouze 11,43 cm. Průměrný nebo mírně podprůměrný penis vám tedy umožní vychutnat si různé polohy při milování.

Je velikost penisu dána geneticky?

Rozhodně ano. Velikost penisu je vám dána geneticky. Je dokázáno, že pokud váš otec měl velký penis, budete ho mít i vy a naopak, pokud váš otec měl penis malý, pravděpodobně jste ho zdědili i vy. Samozřejmě existují i nějaké výjimky, ale obecně platí, že geny ovlivňují velikost vašeho penisu.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Vimax Pills na prodej

Je chirugické zákrok řešením?

Chirurgický zákrok může vyřešit váš velikostní problém, je třeba si ale uvědomit i rizika s ním spojená jako jsou jizvy, zdeformování penisu nebo problémy s erekcí. Operace je sice efektivním řešením, ale uvažujte nad ní až jako poslední možností. I když, pro muže s mikro penisem je zákrok jediným možným řešením. Kromě toho, operace je dost drahá, cena se pohybuje od 4 000 do 17 000 dolarů. Nicméně, pokud máte opravdu vážné problémy například s kompletní impotencí, operace je namístě, i za takovou vysokou cenu.

Chcete obrovský penis?

Extender nebo pumpa na zvětšení penisu

V dnešní době jsou velmi populární nástroje na natažení penisu nebo penisové pumpy. Takové řešení bychom však velmi nedoporučovali, protože si můžete způsobit ještě větší problémy než máte. Může totiž dojít k poškození cév vašeho penisu. V nejhorším případě se u vás může projevit erektilní dysfunkce.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 5 zákazníků!
Doporučujeme přírodní produkt Ultra Potence pro větší penis. Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku tohoto produktu. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

Vyzkoušejte cvičení určené pro zvětšení penisu

Takové cvičení se nazývá jelqing. Je to metoda k dosažení většího penisu. Požívali ji už ve starověkém Egyptě. Toto cvičení pomohlo už mnohým mužům.

Neočekávejte zázraky. Výjimkou však není pěticentimetrové zvětšení vašeho penisu po několika týdnech cvičení. Mnoho mužů dosáhlo zvětšení penisu o minimálně pět centimetrů. Samozřejmě jako při každém cvičení, ani při tomto se výsledky nedostaví hned, ale pokud budete cvičit pravidelně, uvidíte, že pomalu ale jistě se váš penis zvětšuje.

Výhody cvičení:

je to bezpečné a nemáte si jak ublížit
nic vás to nestojí, pokud byste také navštěvovali program s takovým cvičením, nevyjde vás to na více než 50 dolarů

Důležité: Zvláště mladí muži se cítí nejistí velikostí své pýchy. Cvičení je ale určeno pouze pro dospělé muže, protože růst jejich penisu se již zastavil. Vývoj se ukončuje zhruba ve dvacátém roce věku.

Jak dlouho trvá, než dosáhnete zvětšení vašeho penisu?

Doporučuje se cvičit tři až šest měsíců, abyste viděli výsledky. Je to však velmi individuální, někteří muži vidí výsledek už po pár týdnech, jiným to trvá déle. V žádném případě se však nevzdávejte, každý jsme jiný, výsledek je však zaručen. Dnes je technika cvičení tak propracovaná a také vyzkoušena tisíci mužů… bude to fungovat i u vás, chce to jen čas.

Způsoby, jak dosáhnete, že váš penis bude působit větší

Skvělé zprávy! Váš penis může vypadat větší, aniž by se skutečně zvětšil. Nejjednodušší způsob je oholení intimních partií. Tento způsob vám zaručí, že vaše pýcha bude působit impresívnější. Rovněž pomůže, když zhubnete z břicha.

Syndrom malého penisu

V protikladu s běžným míněním je syndrom z malého penisu duševní poruchou. Ve skutečnosti jde o nesprávné vnímání vlastního těla, muži si nejen myslí, že jejich penis je příliš malý, oni jsou touto myšlenkou přímo posedlí, přestože vůbec tomu tak nemusí být. Příznaky zahrnují depresi, úzkost a izolaci. Porucha může být vyvolána špatnou osobní zkušeností, například odmítnutím ženou nebo sexuálními problémy. Pokud trpíte podobnými příznaky, neváhejte vyhledat odborníka.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence– nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Ultra Potence recenze

Spojitost mezi velikostí penisu a předčasnou ejakulací

Malý penis není citlivější než velký, ale překvapivě zde existuje jisté spojení. Muži s malým penisem tvrdí, že ejakulují předčasně. Z čistě medicínského hlediska může jít o náhodu, ale z hlediska psychologiského ne. Není důležité nakolik je velikost penisu důležitá pro ženy, muži s malým penisem se cítí nepříjemně a chybí jim sebevědomí. To dále vyvolává stres a napětí, což způsobuje příliš rychlou ejakulaci. Takové osobní selhání vyvolává další stres a kruh se uzavírá.

Malý penis a sebedůvěra

Velký problém malého penisu není penis samotný, ale jeho majitel. Každý penis je jiný a unikátní. Můžete mít nádherný a plnohodnotný sexuální život i když nezapadají do průměru. Vždy mějte na paměti, že žena dosahuje orgasmu stimulací klitorisu, ne vagíny. Kromě toho jde více o to, jaký jste, ne o to, co máte mezi nohama. A toto je nejlepší rada, jakou vám můžem dát: uvolněte se, větší penis vás neudělá automaticky šťastnějším a přitažlivějším mužem. Nenechte velikost vaší pýchy ovládnout vaši sebehodnoty.

Jak dosáhnout zvětšení penisu

Ultra Potence – doplněk výživy ve formě pilulek na zvětšení penisu. Pomáhá dosáhnout rychlejší a tvrdší erekce a zpomaluje nástup ejakulace. Účinek je skutečně rychlý. Cena je vyšší.

Vimax Pills – přírodní doplněk ve formě tablet určený pro muže pro dosažení zvětšení penisu. Efekt je dlouhodobý. Cena je nižší.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax Pills diskuse

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší produkty na zvětšení penisu

Pokud si přejete mít větší penis, doporučujeme Vám užívat přírodní produkty na zvětšení penisu, tj výživové doplňky.

Vimax Pills – nejlepší pilulky s úžasnými dlouhodobými účinky – zlepšení erekce, zvýšení testosteronu a zvětšení penisu . Dále je přípravek účinný, pokud máte problém s předčasnou ejakulací – oddaluje ji a můžete si tak užít delší pohlavní styk.

Ultra Potence – přední kvalita mezi výživovými doplňky. Luxusní přírodní doplněk V8m rychle zvýší libido a testosteron, zlepší erekci a zvětší penis.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekce
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku

Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Jak vybrat produkty: Doporučujeme Nové složení, více balení pro dlouhodobé užívání se slevou, oficiálního prodejce Vigrx.cz
Další afrodiziaka: Na oficiální stránce vigrx.cz a na afrodi.sk
Kde koupit Viagru pro ženy? Přírodní Viagru pro ženy Clitorin jakož i další produkty pro ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednat na vigrx.cz

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

4.5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply