Podpora erekce

8 tipů na podporu erekce

Věděli jste, že existuje mnoho přírodních způsobů, jak dosáhnout delší a silnější erekce, pro naplnění všech ženských snů? Stačí dodržovat pár jednoduchých pravidel, a tak si pomoci k zdravějšímu sexuálnímu životu.

1.Jezte zdravě – existují jednoduchá pravidla diety, která může masivní ovlivnit vaše libido a erektilní zdraví pozitivním způsobem. Vejce, banány, ořechy, fíky, chilli, cibule, česnek, a víno jsou některé potraviny a nápoje, které mohou napomoci tomu, aby byly vaše erekce tvrdší a větší. Česnek může výrazně zvýšit hladiny testosteronu, což je nezbytný hormon pro libido a kvalitu erekce. Dalším přínosem, který je vidět na studiích s česnekem, je snížení zánětu, snížení krevního tlaku. U lidí, kteří jedli česnek, bylo prokázáno, že snižuje krevní tlak lépe než léky na snížení tlaku. Je zbytečné říkat, že je to výhodné pro kvalitu erekce, protože vysoký krevní tlak je jednou z hlavních příčin erektilní dysfukncie. Vyhněte se nezdravým a zpracovaným potravinám, jako cukr, sůl a mastná jídla. Tyto potraviny nepůsobí dobře na vaše erekce a celkové zdraví.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! [wp-svg-icons icon=”smiley” wrap=”i”] Vimax Pills CZ [wp-svg-icons icon=”arrow-right” wrap=”i”]…

2.Zkuste cvičení s penisem – sexuálně aktivní muži jsou zdraví muži, takže dávejte dobrý pozor na přírodní způsoby, jak napumpovat váš sexuální apetit a zdatnost. Kegelovy cvičení jsou jedním typem cvičení, které mohou pomoci zlepšit vaše svaly pánevního dna, vaši produkci testosteronu a dokonce i snížit stresu. Kegelovy cvičení je snadné dělat, pokud budete vědět, které svaly jsou cílem. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak najít své svaly je při močení. Zde je návod: v polovině močení se pokuste zastavit nebo zpomalit tok moči. Nenapínejte svaly ve svém pozadí, nohou nebo břiše a nezadržujte dech. Když umíte zpomalit nebo zastavit průtok moči, úspěšně jste zjistili, kde se tyto svaly nacházejí. Chcete-li provést Kegelovy cvičení, mačkáte tyto svaly, držte po dobu pěti sekund, poté odpočívejte. Tento postup opakujte 10 až 20 krát, dvakrát nebo třikrát denně. Vyzkoušejte tyto cviky v různých pozicích, včetně vleže s koleny nahoru, při sezení v křesle a při stání.

3.Vyvarujte se kouření nebo konzumaci alkoholu – tyto špatné návyky můžou silně ovlivnit váš sexuální život. Kouření má nepříznivý dopad na krevní oběh a vede k menší kapacitě plic, zatímco alkohol v přebytku může znecitlivět váš systém a způsobit dočasnou impotenci nebo erektilní dysfunkci. U mužů ve věku do 40 let je kouření nejčastější příčinou erektilní dysfunkce. To proto, že udržení erekce vyžaduje zdravé prokrvení, a nikotin způsobí, že vaše cévy se zúží (což způsobí, že se penis zmenší). Čím déle jste kuřák, tím obtížnější léčit nebo zvrátit erektilní dysfunkci.

Jak podporit erekci

4.Nestresujte se – pokud váš stres způsobuje nedostatek erekce, můžete se ptát, kdy a zda se někdy budete moci vrátit k uspokojivému sexuálnímu životu. Dobrou zprávou je, že budete, ale bude to chtít zapracovat na potlačování stresu, předtím, než se tak stane. Sex může být stresující. Máte obavy o svou výkonnost a o to, zda váš partner bude spokojen nebo ne. Můžete mít problémy se sebevědomím, pokud jde o vaše tělo. Hádejte co? Všechny tyto úzkosti mohou mít za následek měkčí erekce. Zhluboka se nadechněte a nezapomeňte si vaše intimní chvíle s partnerem co nejvíce užít.

5.Zdržte se přílišné masturbaci – proč si neušetřit nějakou vášeň pro vaši polovičku? Nadbytek masturbace se může dostat do cesty vaší sexuální touze, takže se naučte ovládat své nutkání. Zkuste si ušetřit vaše erekce, pokud jste se svým partnerem. Pokud je to už dlouho, co jste měli orgasmus, je šance, že vaše tělo bude více toužit po uvolnění, což má za následek větší radost a tvrdší penis. V některých případech masturbování příliš často může znecitlivět váš penis nebo způsobit, že budete reagovat pouze na své vlastní doteky.

6.Správná sexuální pozice – pro zahřátí si můžete vybrat orální sex, zatímco misionářská pozice a pozice zezadu umožňují zvýšený průtok krve a tím silnější erekci. Změna vašeho stylu milování může dopomoci z vyřešení problému slabé erekce, a tak zlepšit sex, aby oba z vás byli naprosto spokojeni.

7.Vyhněte se používání těsného spodního prádla – jakékoli těsné spodní prádlo omezuje průtok krve do tkání v penisu a potenciálně může mít vliv na sílu vaší erekce a výkonnost. Noste volné, vzdušné spodní prádlo po celou dobu.

8.Zkuste přírodní doplňky stravy na podporu erekce – na trhu je možné zakoupit mnoho léků k léčbě erektilní dysfunkce a podporu erekce, ale je velká pravděpodobnost, že tyto pilulky vám způsobí mnohé vedlejší účinky, což nakonec způsobí více škody než užitku. Vyzkoušejte naturální tablety bez chemických látek (Vimax Pills, Ultra Potence), které prokazatelně fungují na zlepšení erekce a u kterých se nemusíte obávat nežádoucích účinků.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 6 zákazníků!
Pro lepší erekci doporučujeme Ultra Potenci. Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku tohoto produktu. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přírodní pilulky na podporu erekce

Vimax Pillspřípravek zlepšuje erekci a odstraňuje předčasnou ejakulaci. Pokud hledáte jiné, bonusové účinky, tak je najdete – dlouhodobé užívání přípravku zvětšuje penis. Doporučujeme Vám Vimax Pills jako nejlepší volně dostupný přípravek na trhu.

Ultra Potencepřípravek přináší rychlé zlepšení erekce a zvýšení libida. Doporučujeme Vám Vimax Pills jako nejrychlejší volně dostupný přípravek na trhu.

Podpora erekce
Ohodnoťte příspěvek

Podobné příspěvky

Leave a Reply