Průměrná velikost penisu – jak velký by měl být penis?

Průměrná velikost penisu

Mnoho vědců se snažilo odpovědět na otázku mužů (ale i žen) po celém světě ohledně průměrné velikosti penisu.

My vám nabízíme fakta z vědeckých studií, které se zabývaly velikostí penisu. Takže když dočtete tento článek, budete spokojeni, že jste našli odpověď na vaši otázku.

Zveřejněné výsledky jsou doplněny informacemi o nejběžnějších obavách mužů týkajících se jejich mužské pýchy, například zda je jejich penis dost velký a zda bude s nimi partnerka v posteli spokojená. A jaká je pravda?

Kvůli volné dostupnosti pornografie na internetu a také nárůstu marketingových společností slibujících větší penis díky přípravkům na zvětšení penisu není jednoduché zjistit, jaká je normální délka a velikost mužského pohlavního údu.

Proto není divu, že vědci neustále zjišťují, že muži trpí úzkostí ohledně jejich „mužství.“

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma!  Vimax CZ

Fakta o průměrné velikosti penisu

Nabízíme vám pár faktů o průměrné velikosti penisu:

zatímco 85% žen je spokojeno s proporcemi penisu svého partnera, muži jsou si sami sebou méně jisti

až 45% mužů věří, že má malý penis

podle studií je průměrná délka penisu v klidu 7 – 10 cm

průměrný obvod penisu v klidu je 9 – 10 cm

průměrná délka ztopořeného penisu je 12 – 16 cm

průměrný obvod ztopořeného penisu je 12 cm

Vědci se shodli, že pokud délka penisu v klidu dosahuje méně než 4 cm nebo je-li délka ztopořeného penisu menší než 7,5 cm, můžeme hovořit o malém penisu.

Podle studie provedené u 80 mužů, vědci přišli k závěru, že průměrná velikost penisu v klidu je 8, 8 cm a při ztopoření je to 12,9 cm. Nebyla prokázána souvislost mezi věkem muže a délkou jeho penisu.

Jak velký by měl být penis

A co si myslí ženy?

Pro ženy velikost není tak důležitá jako pro muže. Obavy mužů, zda velikost jejich penisu bude odpovídat požadavkům partnerky jsou neopodstatněné. A neodůvodněné obavy o nedostatečnosti nejsou velmi užitečné, protože tyto automaticky dělají penis v očích muže menším. Ženy to ale takto nevnímají. Kromě toho, neschopnost penetrace nesouvisí s velikostí penisu, ale může se za tím skrývat mnohem závažnější problém jako například porucha erekce nebo ejakulace.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Navíc ženy nechtějí muže s obrovským penisem. V listopadu 2015 byla provedena studie, která zjišťovala preference žen ohledně velikosti penisu. Použité byly 3D modely 33 různých velikostí. Rozmezí velikostí se pohybovalo od 10 cm do 21 cm na délku a od 6 cm do 18 cm v obvodu základě předchozí studie, podle níž preferována délka ztopořeného penisu byla 15,2 cm a obvod 12,7 cm. 3D modely byly vyrobeny v modré barvě, aby rasa nemohla ženy ovlivnit. Výsledky studie 75 žen, které se výzkumu zúčastnily, ukazují, že tyto se mírně liší v závislosti na skutečnosti, na jaký druh vztahu ženy v dané chvíli mysleli:

  • V případě stálého partnera by penis měl mít mírně menší obvod a délku jako penis partnera jen na jednu noc – požadovaná délka byla 16 cm a obvod 12 cm.
  • Co se týče partnera na jednu noc, preferována délka penisu byla 16,3 cm a obvod 12,7 cm.
POZOR: Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Pro přírodní zvětšení penisu doporučujeme VigRX Plus. Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku tohoto produktu. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

Mnoho studií bylo provedeno, aby se určila průměrná velikost penisu. Všechny přišli k podobnému závěru, a to:

průměrná délka penisu v klidu je 7-10 cm, ztopořeného 12-16 cm

průměrný obvod v klidu dosahuje 9-10 cm, ztopořený 12 cm

Autoři studie z Indie napsali, že o definici velikosti penisu byl velký zájem, protože existuje stálý nárůst počtu lidí stěžujících se na krátký penis a hledající prostředky na jeho zvětšení.
Jiný výzkum odhalil, že většina mužů, která řeší problém s velikostí penisu prostřednictvím chirugické zákroku, má zkreslený názor na normální velikost penisu.

Ve výzkumu, kterého se zúčastnilo 67 mužů stěžujících se na malý penis, bylo prokázáno, že ani jeden muž ve skutečnosti malý penis neměl. Autoři také uvedli, že stále více mužů chce řešit problém malého penisu operačně.

Podle výzkumu z r. 2015, uskutečněným vědci ze Saúdské Arábie, nebyla prokázána spojitost mezi obezitou a velikostí penisu.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Dragon Power cena 

Nedávno zjištěné skutečnosti ovlivňující velikost pohlavního údu:

Nové poznatky říkají, že existuje spojitost mezi relativní délkou mužova údu a jeho prsteníku, podle tohoto se dá předpokládat délka mužova penisu .
Muži, kteří chtějí podstoupit operaci na zvětšení penisu by měli nejprve vyzkoušet neinvazivní metody jako jsou například prostředky na zvětšení penisu nebo terapie, která pomůže muži cítit se sebevědoměji.

Mnoho mužů má starosti s velikostí svého penisu. Vědci ale doufají že výsledky nového výzkumu, které odhalí průměrnou délku, ujistí muže, že délka jejich údu je naprosto v pořádku.

Průměrná velikost penisu

Doporučujeme pilulky na zvětšení penisu:

Ultra Potence – pilulky na zlepšení potence. Tabletky mají příznivý vliv na erekci a zaručí vám zkvalitnění pohlavního styku. Mezi další benefity rozhodně patří zabránění předčasné ejakulace, prodloužení orgasmu, jeho zintenzivnění, zvýšení libida, sexuální výkonnosti, potence a plodnosti. Pilulky jsou založeny na přírodní bázi, nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Ultra Potence objednat

Vimax Pills – 100% přírodní a bezpečný produkt určený ke zvýšení sexuální touhy a chuti, zlepšení sexuální výkonnosti, zintenzivnění uspokojení. Vimax Pills jsou tablety vyrobeny z bylin, takže nemají žádné nežádoucí účinky. Obsahují například vitamín E, prášek z listů Ginkgo biloba, ženšen, kajenský pepř, kyseliny saw palmetto, ovesný extrakt, rýžovou mouku, atd. Neobsahuje barvicí ani konzervační látky. Od r. 2001 se prodalo 1,000,000 kusů po celém světě. Přípravek je efektivní a bezpečný.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax Pills recenze

RECENZE DOKTORŮ– Nejlepší přípravky na zvětšení penisu

Nedosahuje Váš penis ideální míry? Doporučujeme Vám přírodní léčbu – výživové doplňky.

Vimax Pills pokládáme aktuální za nejlepší pilulky na dlouhodobé zlepšení sexuálního života – zvýšení testosteronu, zlepšení erekce a zvětšení penisu jsou pouze začátek toho, co tento komplexní přípravek dokáže. Zároveň pomáhá i při častém mužském problému – odstraňuje předčasnou ejakulaci. Dále Vám doporučujeme i přípravek Ultra Potence – luxusní efekt rychle působí a zvyšuje testosteron, libido a podporuje mohutnost erekce.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekce

Denní dávkování: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Cena a recenze (oficiální prodejce) doktorů, odborníků:
Vimax Pills – vyšší cena, nejlepší hodnocení, nejlepší poměr cena a výkon podle zákazníků
Ejacontrol – nízká cena, velmi dobré hodnocení
VigRX Plus – vysoká cena, vynikající hodnocení

Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power

Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply