Malý penis – jak přirozeně zvětšit penis?

Malý penis

V první řadě bychom měli definovat, co znamená malý a co říkají statistiky, které nemají nic společného s osobními dojmy a pocity. Pojďme tedy na to. Velikost ve stavu klidu je nepodstatná, protože někteří muži mají ve stavu klidu malý penis, ale když přijde ke ztopoření, může dosahovat obrovské velikosti a naopak, muži s impresivním penisem ve stavu klidu nemusí dosáhnout enormního zvětšení při ztopoření. Velikost pohlavního údu v klidu a při ztopoření nemají souvislost.

Přestože bylo provedeno několik seriózních výzkumů, statistický průměr se liší. V USA je to téměř 14 cm podle nejznámější studie žurnálu o sexuální medicíně. Penis většiny mužů dosahuje při ztopoření 12,7 cm až 15,2 cm, takže při velikosti pod 12,7 cm se považuje penis za malý. Nenechte se ošálit velikostí, kterou často můžete vidět ve filmech pro dospělé, všichni herci jsou speciálně vybíráni, a velikost jejich penisu daleko převyšuje běžný průměr. Tyto filmy určitě neukazují průměr a také používají různé vizuální triky, aby penis herců vypadal větší.

Záleží ženám na velikosti?

Tak tohle je otázka, na kterou by všichni muži chtěli znát odpověď. Ačkoli většina žen tvrdí, že velikost pro ně není rozhodující a že všechno je jen o správné technice a milujícím partnerovi, je to jen poloviční pravda. V anonymních anketách se mnoho žen vyjádřilo, že velikost penisu je pro ně důležitá, minimálně z estetického hlediska. To však neznamená, že malý penis nedokáže ženu uspokojit, nebo že nemůžete zažít skvělý sex, ale pravdou je, že na velikosti záleží. Zachovejte ale klid. Podle různých výzkumů různých institucí prováděných od r. 1942 až 85% žen je spokojeno s velikostí penisu svého partnera, zatímco pouze 55% mužů je spokojeno se svým údem. Problém tedy není tak velký, jak se může na první pohled zdát. Dobrou zprávou je, že příliš velký pohlavní úd není výhodou, protože sexuální styk může být pro ženu bolestivý. Z toho vyplývá, že průměrná nebo trochu podprůměrná velikost může mít své výhody, zvláště pokud máte rádi například anální sex.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Vimax Pills CZ

Velikost vašeho pohlavního údu je dána geneticky, přestože existují samozřejmě i výjimky.

Pokud toužíte mít větší penis, chirurgický zákrok může být řešením, ačkoli tento způsob řešení se vždy pojí s riziky zahrnujícími anestezii, hojení ran, bolest způsobenou jizvami a v nejhorším případě deformaci penisu nebo problémy s erekcí. Podle nás je toto až poslední možnost, i když pro muže s penisem menším než 7 cm je to často jediné řešení. Naštěstí tento problém trápí jen 0,5% všech mužů na světě. Pokud velikost vašeho přirození je mírně podprůměrná, zápory operace převyšují klady. Mimo jiné, operace představuje nejdražší způsob zvětšení penisu. Neznamená to však, že chirurgický zákrok není vhodným řešením různých zdravotních indikací jako je úplná impotence například, ale podstupovat zákrok jen kvůli dosažení většího penisu… jsou i méně riskantní způsoby s dobrými výsledky.

Jak přirozeně zvětšit penis

Velmi populární jsou nyní různé přístroje na zvětšení penisu. Prodávají se většinou za stovky dolarů. Jejich používání velmi nedoporučujeme, protože to může vést k poškození cév v penisu, v horším případě k poruše erekce nebo k neschopnosti dosáhnout erekce. Přes varování mnoha lékařů, muži tato varování ignorují. Nenechte se tedy oklamat reklamou.

Co však rozhodně doporučujeme, jsou cvičení, které praktikovali již ve starověkém Egyptě. Známé cvičební programy „Penis Enlargement Remedy“ pomohli tisícům mužů dosáhnout většího penisu a to minimálně o 5 cm při ztopoření. Cvičit je ale třeba pravidelně. Výsledek přetrvává 3 až 6 měsíců a je vidět již po několika týdnech cvičení.

Naše doporučení zní: vyzkoušejte pilulky na zvětšení penisu

Ultra Potence – přírodní doplněk výživy určený na zvětšení penisu s rychlým efektem. Cena je o něco vyšší.

Vimax Pills – tablety na přírodní bázi zaručující zvětšení penisu s dlouhodobým efektem za nižší cenu.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Ultra Potence. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma. Sleva platí pro všechny doplňky na www.vigrx.cz.

RECENZE DOKTORŮ – Dva nejlepší přípravky na zvětšení penisu

V případě, že plánujete aktivně pracovat na zvětšení penisu, doporučujeme Vám zvolit přírodní cestu výživových doplňků . Doporučené přípravky jsou stejně kvalitní, liší se v ceně a rychlosti.

Ultra Potence – pokud jste nedočkavý a ochoten připlatit, vyberte si tento luxusní přípravek. Bleskové zvýšení libida a testosteronu doprovázené zvětšením penisu a zlepšením erekce Vás překvapí svou rychlostí.
Vimax Pills – pokud raději chcete ušetřit nějaké peníze a jste ochotni trochu počkat na efekt, tak je pro Vás Vimax. Když počkáte, dočkáte se dlouhodobého zlepšení erekce a zvýšení testosteronu, na již na první pohled většího penisu a odstranění předčasné ejakulace.

4.6/5 - (10 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply