REVOLUCE: Afrodiziaka pro ženy

Afrodiziaka pro ženy

Snížené libido se z času na čas objeví u každého, zejména v dnešní hektické a uspěchané době. Sami sobě jsme nepřítelem – příliš mnoho pracujeme, nezdravě se stravujeme a zanedbáváme sami sebe. Nejlepší rada zní: zpomalit, dopřát si čas na odpočinek, pravidelně cvičit, zlepšit stravování – základem by měla být rostlinná strava. V úvahu by ženy měly vzít i doplňky stravy, pokud chtějí zlepšit svou sexuální energii. Mnohé ženy řeší podobné problémy. Přírodní doplňky jsou bezpečné a velmi účinné.

 

Přírodní afrodiziaka na zvýšení libida u žen

Afrodiziaka se dají definovat jako jídlo, nápoj nebo lék, který stimuluje sexuální touhu. Těchto šest přírodních afrodiziak se používalo tisíce let v ajurvédské medicíně. Ajurvéda je tradiční indická medicína, která se zaměřuje na správné rozhodování ohledně vašeho těla a mysli. Vyzkoušejte tato doporučení ajurvédy ve vašem každodenním životě.

KakaoKakao – syrové drcené kakaové boby jsou nejen chutné, ale i velmi zdravé. Mají také vlastnosti afrodiziaka. Obsahují látku anandamid, která je známá jako molekula blaženosti. Kromě toho, kakao je zdrojem hořčíku, fosforu, antioxidantů a argininu, který podporuje zvýšení libida. Pokud vás ani toto nepřesvědčilo začít používat kakao při pečení, máme pro vás ještě jednu důležitou informaci. Kakao obsahuje fenyletylamin, který je známý jako chemická látka „láska,“ která uvolňuje dopamin do mozku během sexu.

Pískavice

 

Pískavice – další chutný způsob, jak zvýšit libido představuje semínko z této rostliny. Pískavice se používala jako afrodiziakum ve starověkém Římě, Egyptě a Řecku. Chuť této byliny připomíná chuť javorového sirupu a používá se k dochucení jídel. V Indii se lístky této rostliny jedí jako zelenina. Ženy i muži po staletí používají pískavici na zvýšení chuti k sexu. Kromě toho má tato bylinka příznivý vliv na prsní tkáň a zlepšuje produkci mléka během kojení. Je to díky látce fytoestrogen. Někteří dokonce tvrdí, že přípravky z pískavice dokáží zvětšit poprsí.

 

KořeníKoření – podle ájurvédy má na zvýšení libida a metabolismu vliv strava, která obsahuje potraviny produkující teplo, například skořice, zázvor, muškátový oříšek. Tyto potraviny zvyšují průtok krve v abdominální oblasti a v oblasti pánve. Stimulují chuť na jídlo a sex. Mohou se užívat i ve formě tabletek, jednodušší způsob však je přidávat tyto suroviny do jídla, obzvláště do horkých nápojů jako je čaj. Výborný je i nakládaný zázvor. Účinky těchto koření zvýší vlhkost v pochvě a zintenzivňují sexuální potěšení.

Shatavari

 

Shatavari – nazývá se také Shatavri, Šatavari nebo Shatamull. Bylina se používá v Indii již staletí jako omlazující prostředek pro ženy. Posiluje reprodukční systém, poskytuje úlevu od menstruačních výkyvů a výkyvů v období menopauzy a je také účinný při premenstruačním syndromu. Traduje se, že rostlina dodává ženám takovou sílu, že by zvládli i 1 000 manželů.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyzkoušejte přírodní pilulky na lepší vzrušení, zvětšení prsou a silnější orgasmus, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma!

Clitorinlepší vzrušení pro nejlepší orgasmus, může pomoci pro rychlé oplodnění pro ženy.
Vigorellelubrikační gel pro lepší zvlhčení vagíny, výsledkem je zvýšení libida, vyšší chuť na sex.
Breastmaxpilulky na zvětšení poprsí a štíhlou postavu, doporučujeme dlouhodobé užívání pro ženy.
Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chci využít slevu

 

DatleDatle – toto exotické ovoce dodává sladkost mnohým jídlům a také vašemu milostnému životu. V arabských kulturách vymysleli afrodisiakum složené z datlí, mléka a skořice. Toto úžasné ovoce obsahuje hodně vlákniny a mnoho esenciálních živin, vitamínů a minerálů pro celkový dobrý zdravotní stav. A čím jsi zdravější, tím více energie a zájmu pro romantiku máš.

Ženšen

 

Ženšen – je jedno z nejlepších přírodních afrodiziak pro ženy. Revitalizuje tělo, spouští určité biochemické mechanismy v našem těle, které zvyšují libido.

 

OříškyArginin – je aminokyselina, která účinkuje u žen jako afrodiziakum. Oříšky, sýr, vejce, maso, atd. jsou na tuto látku bohaté. Arginin je zodpovědný za syntézu oxidu dusnatého, což zvyšuje prokrvení v oblasti pohlavních orgánů. Dále snižuje suchost v pochvě a stimuluje ženský orgasmus. Pokud se arginin užívá s dalšími doplňky stravy, pomáhá zvýšit citlivost klitorisu.  

Tribulus Terrestris

 

Tribulus Terrestris – je stará čínská a indická bylina používaná jako afrodiziakum. Zjistilo se, že ovoce z této rostliny zvyšuje plodnost, sexuální výkon a chuť na sex.

 

ShilajitShilajit – minerál podobný asfaltu vyskytující se hluboko v Himalájích během letních měsíců. V ajurvédě se tento minerál používal na zvýšení sexuální výkonnosti, jako afrodiziakum a lék na plodnost u žen i mužů.

 

 

Vyzkoušejte například výše uvedené koření použít při přípravě jídla a tím okořenit váš milostný život. Nezapomeňte také zpomalit a začněte se věnovat sobě. Vychutnávejte si život a najděte smysl v tom, co děláte.

 

Jak si připravit afrodiziakum doma?

Můžete použít různé byliny a přírodní látky. Vyzkoušejte například uvařit celer, fíky nebo chilli papričky. Na přípravu dezertu použijte čokoládu, která pomáhá uvolňovat serotonin – hormon ovlivňující náladu. Ženy vzrušuje vůně vanilky.

Tip na dnešk: Vyzkoušejte pilulky na zvýšení sexuální touhy a krém, který vám zaručí okamžité vzrušení

Clitorin – přírodní pilulky pro ženy, které zaručují větší chuť na sex. Mají příznivý vliv na zvýšení libida, sexuální vzrušení, zvyšují také plodnost a posílí váš psychický stav. Váš sexuální život se výrazně zlepší a zkvalitní. Přípravek je vhodný pro ženy v každém věku. Doporučuje se užívat dvě tablety denně po dobu několika měsíců.

Vigorelle – vaginální krém pro ženy. Zvyšuje libido, je velmi jemný, pěkně zabalený, snadno se aplikuje. Měl by se použít před pohlavním stykem aplikací přímo do vagíny. Mírně štípe, ale není to nepříjemné. Výrobek je na trhu již několik let a ukázal se být velmi osvědčený. Účinek je okamžitý a dlouhotrvající.

AKTUÁLNĚ: Dnes si tabletky koupilo už 6 žen!
VÝPRODEJ: Získejte super slevu 10% na celou objednávku produktu Clitorin. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a získáte až 10% slevu! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz!

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přírodní afrodiziakum pro ženy

Na trhu s výživovými doplňky pro ženy je několik silných hráčů. My Vám doporučujeme ověřený přípravek Clitorin. Pokládáme ho za nejlepší výživový doplněk pro ženy, někteří o něm hovoří jako o ženské Viagře, což je docela dobré pojmenování – síla účinků se dá srovnávat s Viagrou. Přípravek dlouhodobě zlepšuje sexuální vzrušení a žena odhaluje zákoutí své sexuality častějším prožíváním orgasmů.

 

 

 

4.7/5 - (7 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply