DOPORUČUJEME: Přírodní přípravky, pilulky, doplňky po menopauze

Nejlepší přípravky na sex po menopauze

Hormonální změny jsou zodpovědné za většinu „vedlejších účinků“  menopauzy zahrnujíc zvýšené riziko některých nemocí a stavů. Když hladina estrogenu poklesne, zvyšuje se riziko vzniku osteoporózy a srdečně-cévních onemocnění. Vzniká také tendence, že žena v přechodu trpí návaly horka, změnami nálad a suchostí vagíny. A jak s tím bojovat? Klíčovou složkou v péči během a po menopauze by měly být vitamíny a doplňky, ale proces výběru nejvhodnějšího přípravku může být komplikovaný. Co se přípravků určených pro období menopauzy týká, nemluvíme jen o jedné tabletě ale o celém procesu, komplexním systému. O výběru toho nejvhodnějšího přípravku pro vás je vhodné se předtím poradit s vaším lékařem. 

 

REVOLUCE: Přírodní přípravky po menopauze zlepší váš celkový zdravotní stav. Budete se cítit úžasně. Zaručeně.

Nabízíme vám tři důležité kategorie přípravků určených k užívání během období menopauzy a po něm, ale ještě předtím je důležité se ujistit, že vaše tělo je schopno takové přípravky zpracovat. To znamená mít zdravý žaludek, funkční játra a nadledvinky. Můžete užívat vitamíny a doplňky výživy jaké chcete, ale pokud nemáte v pořádku žaludek a játra, účinkovat nebudou.

ProbiotikaProbiotika – užíváním probiotik zajistíte, že váš žaludek bude pracovat tak, jak má. Vaše střevní mikroflóra může být narušena stresem, nevhodnou stravou, antibiotiky nebo kolísáním hladiny hormonů způsobeným menopauzou. Tato nerovnováha hormonů způsobuje nejen špatnou absorpci doplňků výživy, ale také může vést k symptomům jako plynatost a nadýmání, zácpa, zažívací problémy a břišní tuk. Probiotika zlepšují činnost střev, dokáží ustálit hladinu hormonů a pomáhají při hubnutí. Vybírejte zejména probiotikům, které obsahují více než 10 bilionů živých kultur a nejméně pět různých druhů kmenů bakterií.

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánský – další na řadě jsou vaše játra. Játra zpracovávají a syntetizují hormony a říkají jim, kam v těle mají dále putovat. Pokud se neočišťuje pořádně, tělo hromadí hormony. Jedním z nejlepších detoxikačních prostředků je rostlina ostropestřec mariánský. Pomáhá očistit játra od toxinů.

 

Indický ženšenAshwagandha nebo indický ženšen – také byste měli myslet na své nadledvinky. Tento orgán se nachází nad ledvinami a jeho úkolem je produkovat hormony jako estrogen, testosteron a stresový hormon kortizol. Když jsou ale nadledvinky vyčerpány – když jste vy ve stresu, pociťujete úzkost, hněv nebo se cítíte deprimovaná – vaše tělo se rozhodne, že je důležitější produkovat kortizol místo pohlavních hormonů. Existuje nějaké řešení? Ashwagandha, ayurvédská bylina známá svými příznivými účinky při ledvinové nedostatečnosti, vyrovnávání hormonální hladiny, zlepšuje také příznaky menopauzy jako jsou návaly horka a změny nálad. Tato rostlina dokáže snížit hladinu stresového hormonu kortizolu, a v případě, že je jeho hladina v těle nízká, dokáže ji zvýšit.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyzkoušejte přírodní pilulky na lepší vzrušení, zvětšení prsou a silnější orgasmus, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma!

Clitorinlepší vzrušení pro nejlepší orgasmus, může pomoci pro rychlé oplodnění pro ženy.
Vigorellelubrikační gel pro lepší zvlhčení vagíny, výsledkem je zvýšení libida, vyšší chuť na sex.
Breastmaxpilulky na zvětšení poprsí a štíhlou postavu, doporučujeme dlouhodobé užívání pro ženy.
Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chci využít slevu

Řadí odborník: Získejte základní znalosti jak podpořit vaše zdraví po menopauze

Ženy nad 50 let by měly být aktivněji co se týče klíčových vitamínů a minerálů. Zdravé kosti, srdce, mozek a prsa jsou prioritou. Tyto čtyři doplňky výživy podporují zdraví uvedených orgánů a působí preventivně proti jejich onemocněním.

 Vápníkje základem pro zdravé kosti a je obzvláště důležitý v období menopauzy, kdy dochází k poklesu estrogenu, což má za následek náchylnost ke vzniku osteoporózy. Riziko vzniku je až pětkrát vyšší než u mužů. Zatímco největším zdrojem vápníku je jídlo, pokud jste žena v menopauze a nedosáhnete hladinu 1 000 až 1 200 mg prostřednictvím stravy, doplňky s obsahem vápníku jsou chytrá volba. Před zahájením užívání vám ale doporučujeme poradit se s lékařem o kladech a záporech, které vám tyto preparáty mohou nabídnout, protože s jejich užíváním se pojí zvýšené riziko vzniku infarktu.

AKTUÁLNĚ: Dnes si tabletky koupilo už 6 žen!
VÝPRODEJ: Získejte super slevu 10% na celou objednávku produktu Clitorin. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a získáte až 10% slevu! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz!

 Vitamin Dse nazývá i super vitamín. Není důležitý jen pro zdravé kosti, ale také snižuje riziko srdečního infarktu, vysoký krevní tlak, riziko vzniku mrtvice, astmatu, alergií a rakoviny prsu. Vitamin D se těžko získává z potravy nebo ze slunce, ačkoli toto jsou jeho hlavní zdroje. Protože až 75% lidí trpí nedostatkem tohoto vitamínu, doporučuje se dodatečný přísun ve formě výživových doplňků. Denní dávka obsahující 600 jednotek je diskutabilní, protože několik studií prokázalo, že vyšší dávky vitamínu D jsou nezbytné při léčbě různých onemocnění a mají příznivý vliv při prevenci rakoviny.

 Omega 3 mastné kyseliny z rybího oleje mají efektivní a silně přirozený protizánětlivý účinek, což je klíčové v období menopauzy a po ní. Má význam nejen pro zdravý kardiovaskulární systém a ve snižování hladiny triglyceridů, ale je také silným antioxidantem a chrání mozek před opožděným kognitivním vývojem, demencí a Alzheimerovou chorobou. Týdně byste měli sníst alespoň dvě porce ryby, může to být losos, pstruh, sardinky, sledi. Výživové doplňky jsou ale také žádoucí, abyste dosáhli potřebnou hladinu omega 3 mastných kyselin, která je tak důležitá pro vaše zdraví. Denně doporučujeme užívat doplňky s rybím olejem s obsahem EPA a DHA 1 000 až 2 000 mg.

 Multivitamíny pravdou je, že nejlepší způsob jak získat všechny potřebné vitamíny, minerály a antioxidanty je prostřednictvím vyvážené stravy. Problém však je, že běžná strava nemusí pokrývat vaše potřeby. Řešení nabízejí multivitaminové přípravky.

Jak podpořit zdraví po menopauze

BOMBA: Jak zlepšit váš sexuální život?

Clitorin – pilulky na přírodní bázi jsou určeny pro ženy pro zvýšení chuti na sex a celkové zlepšení sexuálního života. Pilulky pomáhají zvýšit uspokojení, vy zažíváte větší potěšení z intimity s vaším partnerem a tím můžete dosáhnout i intenzivnějších orgasmů.

Vigorelle – krém na zvlhčení vaginální oblasti, s okamžitým vzrušením. Zajistí vám pocit pohodlí při sexu, rychlé vzrušení, zvýšené libido.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přírodní řešení intimních problémů

Problémy v intimní oblasti zažívá mnoho žen. Když se odhodlají navštívit odborníka na sexuální zdraví, zjistí, že řešení je jednoduché – výživové doplňky. Doporučujeme Vám doplněk výživy Clitorin, který se zvykne na diskusích označovat i jako ženská Viagra, kvůli síle svých léčivých účinků. Poradí si s komplexním sexuálním zdravím – dodá sexuální energii a zvýší sexuální vzrušení. Účinky tohoto přípravku si všimne i Váš partner, když nebude stíhat počítat Vaše orgasmy.

 

4.2/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply