Zvětšení penisu – jak dosáhnout větší penis?

Způsoby zvětšení penisu

Zvětšení penisu – jde o soubor technik zaměřených na zvětšení obvodu, velikosti nebo erektilní rigidity penisu.

Škála je opravdu pestrá a zahrnuje manuální cvičení, různá zařízení sloužící k natažení penisu, chirurgické zákroky s pozitivními i negativními zkušenostmi po celém světě. Zatímco některé techniky jsou známé jako podvodné, jiné zaznamenávají úspěch. Často se stává, že při propagování falešných produktů je rozdíl mezi dočasným a trvalým zvětšením penisu záměrně zamlžený.

Chirurgický zákrok na zvětšení penisu

Zvětšení penisu se dá řešit chirurgicky. Tato možnost však s sebou nese jistá rizika, o nichž kdyby muži věděli, určitě o by takové možnosti ani neuvažovali.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Vimax cena

Různé techniky cvičení

Existují různé techniky cvičení určené pro muže na dosažení většího penisu. Obecně sem patří technika natahování, prodlužování penisu za pomoci malých závaží nebo zvýšení průtoku krve a / nebo krevního tlaku v penisu. Výrazně se prolínají techniky zaměřené na zvětšení penisu a techniky zaměřené na dosažení reverzní impotence, prodloužené erekce nebo orgasmu.

Pumpa na penis

Pumpa má tvar válce, který se nasouvá na penis. Pumpa je buď manuální nebo vybavena motorkem. Funguje na principu vytvoření vakua kolem penisu a tím dochází k jeho prokrvení. Na trhu existuje mnoho druhů těchto pump. Jak stoupá vakuum, stoupá i tlak v cévách penisu, takže buďte opatrní, protože příliš velký tlak může cévy poškodit. Doporučuje se tyto pumpy používat pouze dočasně, na překonání symptomů impotence, nikoli však na její léčení. Pumpy jsou účinným prostředkem i tehdy, když nervové nebo vaskulární poškození zabraňuje dosáhnout přirozené erekci. Nedoporučuje se však používat pumpu po dobu například několika hodin, protože to může mít negativní dopad.

Pumpa na penisByla provedena i studie pro zjištění účinnosti těchto pump. Studie se zúčastnilo 37 mužů s délkou penisu menší než 10 cm. Žádná výrazná změna v délce jejich penisu nenastala a to i přesto, že pumpu používali šest měsíců. Účinnost byla jen 10%, ale spokojenost pacientů až 30%, z čehož vyplývá, že používání pumpy není sice efektivní metodou k dosažení většího penisu, pro některé muže však představuje vnitřní uspokojení.

Používání pump se však rozhodně osvědčilo u mužů trpících Peyronieho chorobou, která způsobuje neobvyklé zmenšení a stočení penisu. Výzkum vedený urologickým oddělením v Londýně prokázal, že u 31 letého pacienta došlo díky používání pumpy k výrazně pozitivním změnám, co se týče délky penisu, úhlu zakřivení a bolesti po 12 týdnech používání pumpy. V této studii muži s Peyronieho chorobou absolvovali desetiminutovou pumpy kúru denně po dobu dvanácti týdnů. Mužům, konkrétně 1/3 zúčastněných, se penis průměrně prodloužil o 0,5 cm.

Technika stahování

Jde o dost riskantní a nebezpečnou techniku. Cílem je zvětšit velikost penisu pomocí stahování, používá se například šňůrka od bot, kabel nebo kroužek na penis, aby se zabránilo odtoku krve z tohoto orgánu. Funguje to tak, že u kořene penis stáhnete a začnete masturbovat. Zvláště nebezpečné je použití kovového kroužku, protože nahromadění krve v penisu může způsobit, že kroužek nebudete moci sundat bez pomoci lékaře. Kromě toho vám může kroužek způsobit vážné poškození penisu.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků!
Pro lepší erekci a zvětšení penisu doporučujeme produkt VigRX Plus. Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

Jelqing

Jelqing je cvičení určené pro muže na dosažení přirozeného zvětšení penisu. Funguje na principu zvýšení krevního tlaku a oběhu. Provádí se tak, že opakovaně pohybujete penisem za současného stlačování penisu. Tato technika údajně pochází od Arabů. Mnozí muži tvrdí, že tato technika opravdu funguje. Vědecky to však dokázáno nebylo.

Technika natahování (trakce)

Jde o nechirurgické metodu na prodloužení penisu s použitím nástrojů, které penis táhnou. V roce 2013 se většina výzkumů snažila zjistit, zda natahování penisu má vliv na zakřivení a zmenšování se penisu jako následku Peyronieho nemoci, přestože už existovaly nějaký poznatky ohledně vlivu této techniky na muže s malým penisem.

Trakční metoda vychází z pozorování, že pokud je něco pod neustálým tlakem nebo napětím, nakonec to vyústí do multiplikace počtu buněk. Výsledkem je rozšíření tkáně, které se neustále množí. Mnohé formy modifikace těla využívají tento princip. Buďte však opatrní, neboť natahováním si můžete tkáně i poškodit.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax Pills sleva

Společnost a kultura

Ve Vietnamu muži řešili problém malého penisu tím, že si do něj vstříkli silikon. Toto však určitě nezkoušejte, protože si způsobíte komplikace v podobě infekce, nekrózy, tumorů, případně deformity, ztratíte schopnost mít pohlavní styk …

Jak dosáhnout větší penis

My doporučujeme: čistě přírodní pilulky na zvětšení penisu

Ultra Potence – tablety pro muže zaručující zvětšení penisu. Jde o přírodní produkt, takže nezatěžuje váš organismus a nemá ani vedlejší účinky. Tabletky zlepší váš sexuální život, protože mají příznivý vliv na erekci, zabraňují předčasné ejakulaci a celkově posílí váš organismus a zdraví. Užívá se 1 tableta za 4 dny. Balení obsahuje 8 tablet. Cena je vyšší.

Vimax Pills – doplněk výživy určený pro muže na dosažení většího penisu. Vhodný pokud trpíte sníženou sexuální touhou, nízkým sebevědomím, ne zrovna ideální velikostí vašeho penisu, předčasnou ejakulací a slabou výdrží v posteli. Tento doplněk ve formě tabletek vás rozhodně dostane do formy. První výsledky můžete vidět už po 1 – 4 týdnech. Výhodou je nižší cena.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Ultra Potence recenze

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přípravky na zvětšení penisu

Co doporučují odborníci?

  • Luxusní přípravek Ultra Potence – elita mezi doplňky, je nejrychlejší. Dokáže zvětšit penis, expresně rychle zvyšuje testosteron a libido, podporuje zdravou erekci.
  • Zlatý přípravek jménem Vimax Pills – mluvíme o tom nejlepším na trhu. Jeho užíváním dosáhnete dlouhodobé změny v sexuálním životě – zlepšení erekce, zvýšení testosteronu. Přípravek zvětšuje penis a odstraňuje předčasnou ejakulaci.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekce

Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Jak vybrat produkty: Doporučujeme Nové složení, více balení pro dlouhodobé užívání se slevou, oficiálního prodejce Vigrx.cz
Další afrodiziaka: Na oficiální stránce vigrx.cz
Kde koupit Viagru pro ženy? Přírodní Viagru pro ženy Clitorin jakož i další produkty pro ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednat na vigrx.cz

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

4/5 - (4 votes)

Leave a Reply