Výživové doplňky, lubrikační gely a přírodní pilulky po menopauze

Nejlepší přípravky po menopauze

Menopauza je nelehkým obdobím. Strasti, které přináší, se dají účinně vyřešit za pomoci přírodních výživových doplňků či lubrikačních gelů. V tomto článku Vám přinášíme přehled těch nejlepších možností, jaké si můžete jednoduše zakoupit v každé lékárně.

Jaké změny přináší menopauza?

Menopauza Vám přináší do života mnoho změn, to pro Vás pravděpodobně není novinka, určitě jste o tom již četli. Věděli jste však, že menopauza ovlivňuje nejen Vás, ale i Vaše okolí (prostřednictvím Vašich reakcí)? Shrnuli jsme všechny nejčastější změny po menopauze a obecně lze říci, že jde o změny:

Fyzické – tyto změny zaznamenáte sama na sobě. První velkou změnou, která je zároveň signálem menopauzy je poslední menstruace. Po poslední menstruaci se vytváří méně estrogenu a to způsobuje další fyzickou změnu – typické ženské rozložení tuku v oblasti stehen a boků a Vaše postava může nabýt až symetrický tvar, jaký jste měli před pubertou. S menopauzou přichází i vyšší tvorba vrásek, protože kůže pomalu ztrácí svou elasticitu. Ženy po menopauze se poměrně často setkávají i se suchostí v pochvě. Častým průvodním příznakem menopauzy je i vyšší únava – můžete mít pocit, že na některé aktivity nemáte sílu. Často je to právě sexuální energie, její pokles se odráží v kratším sexuálním styku.

Fyziologické – Ztráta menstruace je podmíněna fyziologicky – hormonem estrogenem. Po poslední menstruaci estrogen ztrácí velkou část svého smyslu (před menopauzou zajišťoval plodnost ženy) a vytváří se v menších hodnotách. Už není potřebný pro vaječníky – pro tvorbu vajíček, pro dostatečné prokrvení dělohy… Změna hladiny estrogenu má přímý dopad i na ony orgány – je přímým spouštěčem většiny fyzických změn. Jinak řečeno, pokud byste měli více estrogenu, zpomalili byste postup fyzických změn = tvorbu vrásek, změnu rozložení tuku na těle, pevnost prsou…

Psychické – tyto nemusíte postřehnout sama, ale může si jich všimnout Vaše okolí. Menopauza ovlivňuje Vaši psychickou pohodu a to se může projevit jako mírná úzkost, náladovost, vyšší podrážděnost na okolí, plačtivost, nižší chuť na sex (pokles libida) nebo menší „depka.“ Je to způsobeno tím, že toto období je pro Vás nové a lidé se odjakživa nových věcí bojí. Po čase se tyto nálady víceméně stabilizují. S chutí na sex je to trochu jinak – protože i tu ovlivňuje estrogen. Chcete-li opět najít chuť na sex, je třeba stimulovat tvorbu estrogenu např. výživovými doplňky.

Přírodní pilulky po menopauze

Proč byste měli zvolit právě výživové doplňky?

Naše protiotázkou je: A proč ne? Zde jsou naše argumenty, proč byste si měli zvolit právě výživové doplňky.

Výživové doplňky:

  • jsou přírodní – výživové doplňky jsou známé hlavně svým účinným přírodním složením. Pokud mluvíme konkrétně o výživových doplňcích pro ženy po menopauze, ty obsahují převážně bylinné látky označované také jako přírodní afrodiziaka. Znali je už naši předkové, jenže oni je nikdy nezkusili zkombinovat. Vědci to udělali a efekt přírodních látek se podle očekávání znásobil a vytvořil cenný léčivý účinek.
  • jsou výborná investice do zdraví – kombinace účinných přírodních afrodiziak s bylinnými extrakty, které obsahují důležité vitamíny pro ženy po menopauze přinese výhody celému organismu. Zatímco afrodiziaka působí jen na pohlavní soustavu, vitaminy působí na celé tělo – kosti, svaly, orgány… S užíváním výživových doplňků se nespojují žádné vedlejší účinky nebo zdravotní komplikace – protože je nemá co vyvolat. Léky jsou těžké pro játra a víceméně škodí játrům, ale také degradace pomalu působí i na jiné orgány. Výživové doplňky mají na tělo jen ozdravné účinky.
  • vyhovují potřebám každé dámy – Máte ráda vitaminy ve formě tabletek? Nebo raději nenápadný malý krém vhodný do každé kabelky? Jednoduše jsou navrženy pro potřeby každé dámy.
  • jsou dostupné opravdu každému – může si je koupit kdokoliv a kdekoliv
  • pro jejich koupi nepotřebujete předpis – výživové doplňky jsou volně dostupný produkt a prodávají se volně jako vitamíny a vybrané léky
  • můžete si je koupit kdekoliv – nejčastěji se prodávají v lékárně, ale pokud jsou právě vyprodané, můžete si je objednat i na internetu (díky tomu, že na ně nepotřebujete předpis)
AKTUÁLNĚ: Dnes si tabletky koupilo už 6 žen!
VÝPRODEJ: Získejte super slevu 10% na celou objednávku přírodního produktu Clitorin. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a získáte až 10% slevu! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz!

No, zní to tak, že výživové doplňky jsou dokonalé. Je tu ještě jedna věc – pro někoho by to mohla být překážka, pro někoho ne. Jelikož jsou volně dostupné, neproplácí je pojišťovna a kupujete si je za plnou cenu. Nejsou to vysoké částky, jde o pár desítek korun.

Možná si řeknete, to je strašné vyhodit tolik peníze za pilulky, ale zkuste se na to podívat jinak – uvědomujete si, že máte štěstí? Tato možnost – koupit si zdraví – byla v minulosti nevyčíslitelná. Kterýkoli panovník by neváhal z královské pokladny zaplatit plnými pytli zlatých mincí za ledajakou medicínu. Ve srovnání s minulostí, Vy máte tuto možnost cenově dostupnou a lékařsky účinnou. Pojďme však zpět do současnosti.

Menopauza zmeny

Jaké výživové doplňky existují pro ženy po menopauze?

Změny, kterými si nejedna žena prochází po menopauze jsou náročné po fyzické i psychické stránce. Věříme, že si zasloužíte jen to nejlepší a proto Vám představíme jen ty nejlepší přírodní výživové doplňky. Tabletky Clitorin a krém Vigorelle jsou dva nejlepší produkty na trhu.

Clitorin

První možností, kterou Vám představíme jsou tabletky Clitorin. Jsou určený pro ženy po menopauze, ale koupit si jej mohou i mladé ženy. Hlavní účinek Clitorinu je zvýšení chuti na sex. Tento úkol zvládá dokonale, o čemž svědčí lichotivá přezdívka Clitorinu mezi ženami na diskusních fórech – „ženská Viagra.“

Zvýšení chuti na sex je pro ženy po menopauze důležité, ale tím účinky Clitorinu nekončí. Kromě chuti na sex zvyšuje i sexuální výdrž v posteli a dodá sexuální energii. S nově nabytým vyšším libidem Vás nepozná partner, ani vy sama. Další z mnoha účinků Clitorinu je, že Vám po užívání stoupne sexuální přitažlivost. Pod vlivem těchto změn se stane, že za pár dní budete v absolutní psychické pohodě. Účinky Clitorinu působí komplexně – na Vaše tělo i ducha.
Výživové doplňky pro ženy po menopauze

Vigorelle

Druhá možnost, kterou si Vám dovolíme představit, je krém Vigorelle. Přírodní zvlhčení vagíny zlepší vaše sexuální zážitky. S mnohem rychlejším nástupem vzrušení a silnější stimulací během celého milování si Vigorelle zamilujete.

Unikátnost tohoto výživového doplňku spočívá právě v tom, že je to krém/lubrikační gel. U pilulky musíte počkat, dokud projde celým trávicím systémem a uvolní účinné látky. U krému máte jistotu, že když ho aplikujete, působí okamžitě. Užívání krému je jen na Vás – ideální je však těsně před pohlavním stykem, resp. během pohlavního styku a můžete si být jistá, že výsledek se dostaví okamžitě. Lubrikační gel Vigorelle má jemnou mátovou vůni, která zpříjemní celé Vaše milování.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyzkoušejte přírodní pilulky na lepší vzrušení, zvětšení prsou a silnější orgasmus, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma!

Clitorinlepší vzrušení pro nejlepší orgasmus, může pomoci pro rychlé oplodnění pro ženy.
Vigorellelubrikační gel pro lepší zvlhčení vagíny, výsledkem je zvýšení libida, vyšší chuť na sex.
Breastmaxpilulky na zvětšení poprsí a štíhlou postavu, doporučujeme dlouhodobé užívání pro ženy.
Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chci využít slevu

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší řešení problémů po menopauze je tento přípravek

Ano, i krém má své výhody, ale my se přikláníme spíše k tabletám Clitorin. Krém je taková věc, která se ne vždy dá použít v případě potřeby, zatímco tablety jsou prostě tablety – a můžete je použít i např. v autobuse. S Clitorinom minimalizujete problémy, které souvisejí s menopauzou – jako je např. suchost pochvy, časté změny nálad. Zároveň Vám přinese dlouhodobé zlepšení v sexuálním životě – lepší a kvalitnější orgasmy, vyšší chuť na sex a tak podobně. Doporučujeme ho, protože je to nejlepší a nejsilnější přípravek, jaký si můžete u nás koupit.

5/5 - (9 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply