Sildenafil Actavis, citrate, teva

Sildenafil actavis

Sildenafil Actavis patří do skupiny léků nazývaných inhibitory fosfodiesterázy typu 5 (PDE5). Funguje na tom principu, že pomáhá uvolnit krevní cévy v penisu, což umožňuje průtok krve do penisu při sexuálním vzrušení. Sildenafil Actavis Vám pomůže dosáhnout erekce jen tehdy, pokud jste sexuálně vzrušený. Neměli byste používat tablety Sildenafil Actavis, pokud netrpíte erektilní dysfunkcí. Také by neměli užívat Sildenafil Actavis, pokud jste žena. Sildenafil Actavis se používá k léčbě mužů s erektilní dysfunkcí, též známá pod pojmem impotence. Jde o jev, kdy člověk nemůže dosáhnout nebo udržet tvrdý, ztopořený penis vhodný pro sexuální aktivitu. Sildenafil citrate je inhibitor selektivní fosfodiesterázy (PDE) typu 5 inhibitor. Používá se s cílem usnadnit dosažení sexuální funkční erekce u mužů s erektilní dysfunkcí. Sildenafil teva patří do skupiny léků nazývaných inhibitory fosfodiesterázy typu 5 a také se používá k léčbě erektilní dysfunkce.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma!  Kde koupit Vimax Pills  

Účinky

Sildenafil se nazývá 5 inhibitor fosfodiesterázy typu a působí tak, že zabraňuje působení chemické látky v těle nazvané fosfodiesterázy typu 5. Erekce je výsledkem komplexního sledu událostí , zahrnujících signály z nervového systému a uvolňování chemických zpráv v tkáních penisu. Jeden z těchto chemických nukleotidů se nazývá cyklický GMP. Cyklický GMP způsobuje, že krevní cévy v penisu se rozšiřují uvolněním tenké vrstvy svalu, kterou najdeme ve stěnách krevních cév. To umožňuje více krvi vstoupit do penisu, což v konečném důsledku vede k tomu, že penis se stává tvrdším a vzpřímenějším. Cyklický GMP se obvykle štěpí pomocí jiné chemické látky v těle zvané fosfodiesterázy typu 5. Sildenafil způsobuje to, že brání účinku fosfodiesterázy 5, a tak zastavuje odbourávání cyklického GMP. To znamená, že cévy jsou rozšířené déle, zlepšuje se průtok krve do penisu a udržuje se erekce. Sexuální stimulace je nutná pro to, aby si muž udržel erekci.

Sildenafil actavis účinky

Užívání

Než začnete užívat sildenafil, přečtěte si tištěný informační leták výrobce uvnitř balení. To vám dá více informací o tabletách a poskytne vám úplný seznam nežádoucích účinků, které mohou nastat po jejich pozření. Vezměte si sildenafil přesně podle pokynů lékaře. Je určen k požití před plánovanou sexuální aktivitou – není k trvalému každodennímu použití. Měli byste si vzít jednu tabletu asi hodinu před plánovaným pohlavním stykem, i když může být stále účinný až pět hodin po požití tablety. Můžete si vzít tabletu před nebo po jídle, ale pokud jste právě jedl velkou porci jídla, může trvat déle, než začne účinkovat. Neužívejte více než jednu dávku sildenafilu během 24 hodin.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Ultra Potence. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

Jak si objednat sildenafil?

Sildenafil (Active, Citrate, Teva) je lék vázán na lékařský předpis, který sice lze nalézt i online bez předpisu, ale vzhledem k tomu, že složení těchto léků je vždy nejisté, nedoporučujeme jeho koupi bez předpisu.

Hlavní výhody

  • Léčba erektilní dysfunkce
  • Rychlý nástup účinku
  • Dlouhodobý účinek

Sildenafil actavis výhody

Hlavní nevýhody

Podobně jako všechny léky, může mít i sildenafil nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Tyto účinky jsou obvykle mírné až středně závažné a krátkého trvání. Pokud máte bolesti na hrudníku během nebo po pohlavním styku:

  • Snažte se uvolnit a dejte se do polosedu
  • Nepoužívejte nitráty na léčbu bolesti na hrudi
  • Ihned kontaktujte svého lékaře
Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Všechny léky, včetně sildenafilu, mohou způsobit alergické reakce. Měli byste kontaktovat svého lékaře okamžitě, pokud se vyskytne některý z následujících příznaků po užití léku: náhlá dýchavičnost, potíže s dýcháním nebo závrať, otok očních víček, obličeje, rtů nebo hrdla. Prodloužená a občas bolestivá erekce byly také hlášeny po užití sildenafilu. Pokud máte erekci, která trvá déle než 4 hodiny, měli byste okamžitě vyhledat lékaře. Když pozorujete náhlé zhoršení nebo ztrátu zraku, přestaňte užívat tento lék a ihned kontaktujte svého lékaře.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax Pills diskuse

Četnost možných nežádoucích účinků uvedená níže je definována pomocí následujícího pravidla: velmi časté (postihují více než 1 z 10), časté (postihují 1 až 10 ze 100), méně časté (postihují 1 až 10 z 1000), vzácné (postihují 1 až 10 z 10000), velmi vzácné (postihují méně než 1 z 10000), neznámé (četnost nelze odhadnout z dostupných údajů).
Velmi častým nežádoucím účinkem je bolest hlavy.
Časté nežádoucí účinky zahrnují: zarudnutí v obličeji, zažívací potíže, změny vidění (včetně změn barevného vidění, citlivosti na světlo, rozmazané vidění nebo snížené ostrosti vidění), ucpaný nos a závratě.
Méně časté nežádoucí účinky zahrnují: zvracení, kožní vyrážku, krvácení v zadní části oka, podráždění oka, překrvené/červené oči, bolest očí, dvojité vidění, neobvyklý pocit v oku, nepravidelný nebo zrychlený puls, bolest svalů, ospalost, sníženou citlivost na dotek, závratě, zvonění v uších, nevolnost, sucho v ústech, bolesti na hrudi a pocit únavy.
Vzácné nežádoucí účinky zahrnují: nízký krevní tlak, mdloby, mrtvice, krvácení z nosu, vysoký krevní tlak a náhlý pokles nebo ztrátu sluchu. Další reakce, které byly nahlášeny po uvedení přípravku na trh zahrnují: bušení srdce, bolest na hrudi, náhlá smrt, srdeční záchvat nebo dočasné snížení průtoku krve v některých částech mozku. Nejvíce, ale ne všichni, tito muži měli problémy se srdcem před užitím tohoto léku. Není možné určit, zda tyto případy mají souvislost se sildenafilem.

Sildenafil actavis nežádoucí účinky

Alternativní produkty v kategorii

Vimax Pillsnejlepší tablety na zlepšení erekce s hodnocením 5/5

Ultra Potencenovinka na trhu, s rychlým nástupem účinku

Sildenafil jsou tablety se silným účinkem, avšak i s četnými vedlejšími účinky, které se může, ale nemusí objevit. Jde o tablety, které nejsou určeny pro dlouhodobé a každodenní používání.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Objednat Vimax Pills 

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přírodní pilulky na zlepšení sexuálního života

Vimax Pillspřírodní doplněk stravy pomáhá zlepšit sexuální život v dlouhodobé časové perspektivě. Dlouhodobé zlepšení erekce, dlouhodobé zvýšení testosteronu, zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace. Zohledníme-li jeho cenu, je to vítěz v poměru výkon/kvalita.

Ultra Potence přírodní doplněk stravy napomáhá okamžitému zlepšení sexuálního života. Rychlé zlepšení erekce a zvýšení libida dostanete za příslušnou expresní částku.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekce

Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Jak vybrat produkty: Doporučujeme Nové složení, více balení pro dlouhodobé užívání se slevou, oficiálního prodejce Vigrx.cz
Další afrodiziaka: Na oficiální stránce vigrx.cz a na afrodi.sk
Kde koupit Viagru pro ženy? Přírodní Viagru pro ženy Clitorin jakož i další produkty pro ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednat na vigrx.cz

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

4.5/5 - (4 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply