Sex po menopauze – jak vybrat vhodné pilulky?

Sex po menopauze

Mladší ročníky si představují, že sex po menopauze je prostě tabu. Nelze se jim divit, média obraz sexuality v období „druhé puberty“ značně zkreslili svým mlčením. Sex po menopauze není ani zdaleka tabu. Koluje sice o něm mezi veřejností množství fám, ale my se na ně nyní podíváme.

1 velká fáma

První velkou fámou je představa, že pro ženu po přechodu již sex prostě není. Přestává vlhnout v intimních partiích přirozeným způsobem a tak její sexuální hry způsobují často spíše utrpení než radost. V některých případech může mít žena až pocit, že úplně odspodu „vyschla“ a v důsledku musí čelit nepříjemnostem při sexuálním styku a snaží se mu vyhýbat. Případně pokud má žena obavu z partnerovy případné nevěry v důsledku sexuálního neuspokojení, tak zatíná zuby, přemáhá se při pohlavním styku a milování ji nijak neuspokojuje.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyskúšajte prírodné tabletky na lepšie vzrušenie, zväčšenie pŕs a silnejší orgazmus, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!

Clitorinlepšie vzrušenie pre najlepší orgazmus, môže pomôcť pre rýchle oplodnenie pre ženy.
Vigorellelubrikačný gél pre lepšie zvlhčenie vagíny, výsledkom je zvýšenie libida, vyššia chuť na sex.
Breastmaxtabletky na zväčšenie poprsia a štíhlu postavu, doporučujeme dlhodobé užívanie pre ženy.
Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chcem využiť zľavu

Nemusí to ale v žádném případě takto být. Je sice pravdou, že přirozený hlen – poševní sekret, který zvlhčuje pochvu ženy a je při sexu důležitý, se po menopauze u žen opravdu postupně vytrácí, ale to vůbec neznamená, že by měla žena na společné intimní chvíle se svým milujícím partnerem zapomenout. Pohlavní styk se pro ni opět může stát příjemným a může prožít nezapomenutelné chvíle.

Sexuální život je v současnosti důležitou složkou partnerského vztahu. Vyřešením problémů v intimní oblasti často „zázračně“ nastane harmonie i v partnerském vztahu. Kvalitní intimní život partnery sbližuje, přináší jim uspokojení v psychické i v sexuální oblasti. Je proto pochopitelné, že po něm touží a neplánují se ho vzdát ani později, v pokročilejším věku, kdy „to už není takové jako za mlada,“ ale může to každopádně být dobré, až vynikající. Pokud jsou oba partneři navzájem ohleduplní a je pro ně radostí vzájemná blízkost, sexuální život mohou společnými silami udělat úžasným.

Vhodné pilulky po menopauze
2. velká fáma

Druhou velkou fámou je představa, že pro sexuální vzrušení ženy a znovuobnovení její vlhkosti, potřebného pro znovuprobuzení sexuálního života partnerů a rozehřátí hloubky jejich vášní, je zapotřebí jen přirozená cesta s pomocí vnějšího podnětu – podněcování fantazie ať už sledováním nějakého lehkého erotického filmu, nebo případně dlouhou, dlouhou předehrou. Ano, jistě, v některých případech i tyto způsoby partnerem v sexuálním styku pomohou, protože se žena dostatečně vzruší, avšak ne vždy to tak je a pozitivní účinek těchto způsobů zajištění zvlhnutí poševní oblasti u ženy je stále slabší. Je proto třeba uvažovat o způsobu, který by byl stále po ruce, byl stále stejně efektivní a dlouhodobě účinný.

Právě pro takové situace máme pro ženy a jejich partnery jednoduché řešení. Problémy s nedostatečným zvlhnutím pochvy u ženy pomohou řešit přípravky, které poskytují vlhkost pochvě ženy při sexuálním styku formou podpůrnou. Tyto přípravky je možné zakoupit v lékárnách nebo na internetu. Jejich úkolem je zvýšit vlhkost pochvy, její kluzkost, aby se sexuální styk ženy s jejím partnerem usnadnil a také zpříjemnil pro ženu. Na druhé straně zvyšují i ochranu sexuálního zdraví ženy, protože umožňují u ženy zabránit vzniku různých drobných poranění, trhlinek na poševní sliznici při pohlavním styku.

AKTUÁLNĚ: Dnes si tabletky koupilo už 6 žen!
VÝPRODEJ: Získejte super slevu 10% na celou objednávku lubrikačního gelu Vigorelle. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a získáte až 10% slevu! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz!

3. velká fáma

Třetí velká fáma je, že v této oblasti existuje jediný přípravek. Ne, není to tak, existuje jich řada. Ovšem ne každý z nich účinkuje u žen stejně kvalitně a stejně efektivně. Závisí to na několika okolnostech. Jaké jsou tedy možnosti výběru?

Na výběr máte ze dvou základních možnosti:

Pilulky na předpis

Znáte to, léky na předpis člověk dostane v lékárně, jen když má předpis. Aby člověk dostal předpis, musí nejprve navštívit lékaře, který zváží, zda jsou jeho problémy natolik závažné, že potřebují léčbu.

Léky na předpis jsou nepochybně velmi účinné, ale nesmíme zapomenout ani na to, že jejich složení se často skládá z různých chemických sloučenin a proto nemusí sednout každému/resp. někteří lidé je nemohou užívat kvůli kontraindikacím.

Jak vybrat vhodné pilulky

Volně dostupné alternativy

Volně dostupné alternativy by mohly zahrnovat všechno možné, od babských receptů, které najdete na internetu až po kouzelné kamínky.

My jsme pro Vás odfiltrovali všechny volné placebo a zaměřili jsme se pouze na dostupné, ověřené a účinné možnosti. Jsou to výživové doplňky. Výživové doplňky se prodávají, podobně jako léky na předpis, v lékárně, ale nepotřebujete na ně předpis. Dokonce, pokud byste chtěli, najdete je i na internetu – v internetových lékárnách.

Mnoho lidí si své zdraví pečlivě hlídá a udržuje se v nejlepší formě. S výživovými doplňky své zdraví rozhodně nepodkopete – jsou 100% přírodní a proto je jejich užívání pro tělo bezpečné a prospěšné, nemusíte se bát vedlejších účinků. Přírodní ingredience jsou komplexem přírodních afrodiziak a bylinných výtažků a proto je může užívat každá žena.

K nejvýkonnějším potravinovým doplňkem na trhu patří výživové doplňky Clitorin a Vigorelle.

ClitorinDoplněk stravy Clitorin se prodává ve formě tabletek. Považuje se za revoluční v oblasti zvýšení libida ženy. Clitorin přináší ženám dosud nepoznanou úroveň rozkoše. Vzrušení přichází s Clitorinem mnohem rychleji. Nový rozměr sexuální rozkoše se projeví ve vyšším počtu orgasmů.

Clitorin pomáhá, i když netoužíte po lepším sexuálním životě, ale po něčem úplně jiném – po dítěti. Pokud potřebujete zvýšit Vaši plodnost, i s tím Vám pomůže Clitorin. Lepší prokrvení ženských pohlavních orgánů zajišťuje větší pružnost dělohy a bohatost buněčné stěny. Získaná síla v sexuální oblasti Vašeho života posílí i Vaši psychickou pohodu a stabilitu.

Jak vidíte, Clitorin ovlivňuje opravdu každou důležitou oblast ženské sexuality a proto nebudete pociťovat nedostatek v žádné oblasti.

VigorelleVigorelle je doplněk stravy ve formě krému. Neexistuje přírodnější zvlhčení vagíny, než aplikace jednoduchého krému. S Vigorelle objevíte nové sexuální výšiny – zažijete delší a intenzivnější pohlavní styk, Vaše výdrž bude nadprůměrná. Lepší výdrž Vás vyburcuje k Vyšší sexuální aktivitě – budete partnera vyhledávat, abyste si to zopakovali. Sexuální energie z Vás bude zářit jako slunce.

Navíc zvlhčující účinek Vigorelle působí okamžitě, proto se doporučuje jeho aplikace max. 10 minut před pohlavním stykem. To je tedy rychlost!

Jak jsme si ukázali, sex po menopauze je zcela běžnou záležitostí. Díky takovým úžasným přípravkům, jako jsou Vigorelle a Clitorin může být i Váš sexuální život ne průměrný, ale luxusní.

RECENZE LÉKAŘŮ: Které tabletky po menopauze jsou nejkvalitnější?

Po menopauze nastává období, které vyžaduje větší péči – žena by se měla začít více zajímat o své tělo, o jeho potřeby, žádosti a prosby. Jednou takovou prosbou je dodání minerálů a vitamínů pro Vaši vagínu. Tuto věc umí nejlépe zařídit Clitorin, považujeme ho za jednoho z nejkompetentnějších pomocníků v tomto období. Clitorin je na našem trhu považován za nejlepší doplněk na dlouhodobé zvýšení sexuálního vzrušení, na lepší orgasmus a na zlepšení sexuálního života jako takového.

4.4/5 - (9 votes)

Leave a Reply