Semeno – množství, vitamíny, hustota, chuť

Zdravé semeno

Muži mají o semeni mnoho otázek, které nemají odvahu zeptat se nahlas svého lékaře. Jeden druhému se snaží pomoci v diskusních fórech, ale odpovědi se často rozcházejí a jsou dezinformující. Proto jsme pro Vás odpověděli na ty nejčastější otázky, které mají muži o semeni.

Co je to vlastně semeno?

Semeno je tekutina bílé až šedavé barvy, kterou vylučují mužské pohlavní orgány. Mnoho mužů si mylně myslí, že semeno a spermie jsou synonyma. Není to tak! Tento mylný názor vznikl, protože spermie se vytvářejí ve varlatech, ale to z nich semeno nedělá. Spermie tvoří jen 3-5% semene, ostatní složky jsou sekrety semenných váčků, prostaty a utery. Tyto sekrety obsahují fruktózu, bílkoviny, enzymy atd. Všechny látky jsou důležité pro snadnější pohyb spermií a pro udržení jejich vitality – dokud se dostanou k vajíčku.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Jaké množství semene je správně na oplodnění?

Na to se velmi těžko odpovídá. I když se na první pohled může zdát, že máte dost semene, neznamená to, že máte dost spermií, které jsou klíčové. Platí to samozřejmě i naopak – může se Vám naoko zdát, že máte málo semene, ale spermií na oplodnění můžete mít dostatek. Během ejakulace se uvolní 2-6 ml semene. Zdravé semeno by mělo splňovat následující normy WHO.

Normy spermiogramu podle WHO:

  • Objem ejakulátu: minimálně 1,5 ml
  • pH: 7,2 – 8-4
  • koncentrace spermií: minimálně 15 milionů spermií
  • celková pohyblivost spermií: minimálně 40% pohyblivých spermií
  • počet progresivní pohybujících se spermií: alespoň 32%
  • počet morfologicky normálních spermií: 4%

Pro zjištění, zda je Vaše semeno dostatečně kvalitní pro oplodnění ženy se využívá spermiogram. Existuje domácí test, který můžete zakoupit v lékárně. Spolehlivé vyšetření Vám udělá jen odborník.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Objednat Vimax Pills

Může partnerka spolknout semeno?

Polykání semene je často diskutované téma a mezi ženami má své zastánkyně i odpůrkyně. Je to velmi subjektivní záležitost a závisí nejen na postoji ženy, ale i muže. Může se stát, že když muž změní svůj přístup a celý sex bude něžný, smyslný a živočišný a žena si ho bude užívat, tak nakonec vzrušená partnerka sní semeno, protože jí to je příjemné a touží po tom. Muž by od ženy neměl vyžadovat polykání semene násilím, jen proto, že to chce on. Polykání semene by mělo být vyvrcholením celého sexu.

Za normálních okolností (pokud máte dostatek vitamínů), obsahuje vitamíny i Vaše semeno – a jeho konzumace je Vaší partnerce příjemná, dokonce nápomocná. V takovém případě obsahuje semeno podobné látky jako antidepresiva a vitamin E. Pozitivně ovlivňuje i na kůži partnerky – odstraňuje akné a zpomaluje tvorbu vrásek. Má léčivé účinky – snižuje riziko tvorby rakoviny. Zároveň pomáhá i po psychické stránce a žena je schopná snáz odbourat stres.

Polykání semene závisí také na chuti Vašeho semene.

Semeno množství a chuť

Dá se ovlivnit chuť semene?

Ano dá. Ovlivňujete ji každý den, milí pánové. A možná o tom ani nevíte.

Na chuti semene se podílejí látky, které každý den dostáváte do Vašeho těla – strava, nápoje ale i ty, které s vámi přicházejí kontaktu – dlouhý pobyt ve výrazně znečištěném ovzduší, kouř…

Chutě, které mohou vaši partnerku odradit, se tvoří poté, kdy zkonzumujete velmi aromatická jídla. Cibule, česnek, kyselé zelí, chilli papričky, feferonky způsobí, že Vašemu semeni se raději vyhne jen podle vůně. Alkoholické nápoje, cigarety, drogy nebo káva způsobí Vašemu semeni trpkou příchuť.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax na prodej

Naopak za příjemné chutě se považují ty, které přináší konzumace ovoce a zeleniny. K zelenině, která dělá chuť semene jemnější patří kukuřice, hrášek, rajčata, mrkev, brokolice atd. Z ovoce sem řadíme banány, jablka, mandarinky, pomeranče, třešně, jahody, broskve atd.

Dokážete to i Vy sám logicky vyselektovat – čím je ovoce/zelenina šťavnatější a sladší, tím chutnější bude i semeno pro Vaši partnerku. Jídla, které nadělají „bordel“ ve Vašem těle, nadělají „bordel“ i v semeni.

Kromě vlivu Vašeho jídelníčku na chuť semene působí i to, jaký jste zdravý, šťastný a zda máte v těle dostatek minerálů a vitamínů.

Jak ovlivnit chuť semene

Jak mohu zlepšit své semeno?

Je to možná klišé, ale zdravá strava a pohyb na čerstvém vzduchu dělají hodně. Nedoporučuje se nosit úzké kalhoty, protože zvyšují teplotu v varleti a snižují tvorbu spermií. Nedostatky ve stravě se dají doladit výživovými doplňky.

Pokud zažíváte nějaké problémy s osivem, chcete zvýšit svou plodnost, zvýšit jeho produkci nebo zlepšit chuť dáváme Vám do pozornosti výživové doplňky Semenax nebo Vimax Pills. Každý se specializuje na podporu jiných složek a proto jeden z nich určitě vyhoví Vašim požadavkům.

Přípravek Semenax je často používán za účelem zvýšení plodnosti. Jeho přírodní složení, které neškodí zdraví, mají v oblibě všichni muž, kterým záleží na jejich zdraví i na zdraví jejich budoucích dětí. Semenax stimuluje tvorbu potřebných hormonů, které jsou nezbytné pro tvorbu semene. Výsledkem je více semene, z čehož pramení vyšší plodnost.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Semenax. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

Druhý jmenovaný přípravek – Vimax Pills – se postará o to, aby Vaše tělo zvýšilo produkci semene a měli jste ho tak více. Více semene potřebuje samozřejmě, abyste měli delší erekci a o tu se také postará přípravek. A přináší nejen delší erekci, ale i pevnější.

Sice to nesouvisí přímo se semenem, ale musíme Vám na Vimax prozradit ještě něco. Vimax Pills je mezi muži dobře známý hlavně kvůli svému růstovému efektu – užívání tohoto doplňku stravy prodlužuje penis.

Věříme, že jste našli, co jste hledali a že Vám tyto naše informace pomohou zlepšit sexuální život.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší výživové doplňky na zlepšení semene

Ke zlepšení kvality semene jsou navrženy výživové doplňky, které se dají volně koupit v lékárně nebo na internetu.

Do pozornosti Vám dáváme přípravek Ultra Potence. Jeho luxusní účinek rychle zlepší kvalitu semene a kromě toho potěší také zvýšením testosteronu a libida. Jako další zmíníme přípravek Vimax Pills. Mistrně zlepšuje erekci a kvalitu semene, zvyšuje tvorbu mužského hormonu testosteronu, působí růstově na penis (zvětšuje ho) a poradí si i s předčasnou ejakulací.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace.Ejacontrol

Přírodní složení: Vimax Pills – ANO
Ejacontrol – ANO
VigRX Plus – ANO

Cena a recenze (oficiální prodejce) doktorů, odborníků:
Vimax Pills – vyšší cena, nejlepší hodnocení, nejlepší poměr cena a výkon podle zákazníků
Ejacontrol – nízká cena, velmi dobré hodnocení
VigRX Plus – vysoká cena, vynikající hodnoceníVigRX Plus

Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Jak vybrat produkty: Doporučujeme Nové složení, více balení pro dlouhodobé užívání se slevou, oficiálního prodejce Vigrx.cz
Další afrodiziaka: Na oficiální stránce vigrx.cz
Kde koupit Viagru pro ženy? Přírodní Viagru pro ženy Clitorin jakož i další produkty pro ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednat na vigrx.cz

4.4/5 - (7 votes)

Leave a Reply