REVOLUCE: Pálení pochvy – pomůže lubrikační gel

Pálení pochvy

Tip na dnešek: Jak si vybrat nejlepší lubrikant?

Trpíte svěděním pochvy, pocitem nepohodlí nebo opakujícími se infekcemi? Možná nepoužíváte nejvhodnější lubrikant. Možná budete překvapené, ale některé látky nacházející se v lubrikačním gelu poškozují buňky pochvy a konečníku. To pak způsobuje bolest v oblasti pánve, zánět, opakující se infekci a riziko vzniku dalších onemocnění.

My vám nabízíme pár tipů jak si vybrat nejvhodnější použití lubrikačního gelu.

Lubrikační gel slouží ke zmírnění tření mezi pohybujícími se povrchy. Tyto zahrnují vaše tkáně, které se vzájemně třou při pohybu.

Použití vhodného gelu může pomoci:

  • zmírňuje suchost vagíny a zvyšuje pocit pohodlí
  • zlepšuje intimní život po operaci jako například po hysteroktómii
  • snižuje bolest v oblasti pánve a konečníku
  • příznivě působí na intravaginální nebo rektální léčbu (pesar)
  • umožňuje snazší zavádění vaginálních dilatátory, katetrů
  • zabraňuje roztržení nebo sklouznutí kondomu
  • zlepšuje komfort a potěšení při sexu

Při výběru gelu byste měli brát v úvahu zejména jeho složení:

-přísady a konzervační látky

-základní ingredience – voda, silikon, olej. Toto jsou nejběžnější základní látky, které obsahuje každý lubrikant.

Vhodné jsou gely obsahující paraben a ty, kde hlavní složkou je voda bez obsahu glycerinu, bez přídavných látek. Nevhodné jsou naopak gely na olejové bázi.

AKTUÁLNĚ: Dnes si tabletky koupilo už 8 žen!
VÝPRODEJ: Získejte super slevu 10% na celou objednávku přírodního afrodiziaka Clitorin. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a získáte až 10% slevu! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz!

BOMBA: navrácení chuti na sex a zlepšení vašeho sexuálního života

ClitorinClitorinpřírodní afrodiziakum pro ženy. Zlepšuje nejen sexuální aktivitu, ale příznivě působí na celkový zdravotní stav. Užíváním tabletek se váš sexuální život změní k lepšímu a opět se stane nedílnou a harmonickou součástí vašeho života.

Vigorellekrém na zvýšení libida u žen. Je vyroben na přírodní bázi. Navrátí vám chuť na sex. Jeho účinky jsou stále. Aplikuje se před pohlavním stykem, nejlépe jako součást předehry. Stimuluje oblast vagíny a klitorisu a tak zaručuje větší intenzitu pocitů při sexu. Také je účinný na odstranění pálení v této oblasti a má příznivý vliv na zvlhčení vagíny.

 

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší produkt na odstranění pálení pochvy

Výživové doplňky jsou přírodní možností řešení problémů a proto jsou mezi lékaři často doporučovány. Není nic horšího, než přecpávat tělo chemikáliemi, ale s výživovými doplňky to nehrozí. Doporučujeme Vám jeden speciální produkt – doplněk stravy Clitorin. Je známý jako ženská Viagra a chválí ho ženy všech věkových kategorii. Je to nejlepší doplněk na dlouhodobé zvýšení vzrušení a lepší orgasmus. Zlepšení sexuálního života dokáže zajistit i ženám po menopauze.

4.6/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply