Polykání semene – co na to říkají odborníci?

Polykání semene

Polykání semene je velmi kontroverzní tématem. Má své odpůrce, ale i zástupce. Podle nejnovějších výzkumů je polykání semene prospěšné pro zdraví, protože obsahuje podobné látky jako antidepresiva. Konzumace semene zároveň odstraňuje akné, snižuje tvorbu rakoviny a pomáhá odbourat stres.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Koupit Vimax

Nehledě na všechny pozitivní účinky, ochota k polykání semene je podmíněna jeho chutí – a ne každé dámě může být chuť Vašeho semene příjemná. Chuť semene je ovlivněna minerálním složením mužského organismu a tu přímo ovlivňujete Vy! Hlavně tím, co jste v poslední době jedli/pili. Alkoholické látky přidávají do semene hořkost, vyhnout byste se měli i nevábně vonící česneku a cibuli nebo pálivým jídlům. Naopak konzumace ovoce je vítaná a zjemňuje chuť a vůni semene. Ne vždy však máte po ruce nějaký kus ovoce a i kdyby, asi těžko byste vysvětlovali partnerce, proč si chcete právě teď (z postele) odskočit do supermarketu po kilo čerstvých pomerančů.

Jednou z možností, jak zlepšit chuť semene, je výživový doplněk Semenax. Slibuje dvě jednoduché věci – více semene a lepší chuť semene a tento slib i velmi rychle plní. Ve srovnání s ostatními výživovými doplňky patří k těm levnějším výživovým doplňkem.
Vimax Pills je podobně jako Semenax, přípravek, který zvyšuje množství semene. Hustší semeno, jehož bude již na první pohled více však není jediný účinek Vimax Pills. Kombinace vitamínů má unikátní vliv na chuť Vašeho semene. Vaše partnerka si změny všimne okamžitě, lepší chuť semene bude pro ni novinkou a určitě se Vás zeptá, jakým zázrakem jste dnes takový chutný. Účinek, který dramaticky odlišuje Vimax Pills od ostatních produktů je růstový účinek – ano, milí pánové, je to opravdu tak – užívání přípravku Vimax Pills Vám vyčaruje větší penis. Nicméně, nepůjde o pochybné kouzlo – za růstem Vašeho pohlavního údu stojí dlouhý proces změn, které podpoří samotná příroda (vitamíny + bylinné složky).

Oba přípravky jsou přírodní výživové doplňky, které můžete bez receptu zakoupit v lékárně nebo na internetu.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Semenax. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přípravky na zlepšení kvality semene

Konzumace zdravého semene je příjemným zpestřením fungujícího milostného života. Pro to, abyste měli kvalitní semeno, Vám doporučujeme 2 přípravky.

Nejlepší přípravek na trhu je bezesporu Vimax Pills. Zlepšuje erekci a kvalitu semene, zvyšuje testosteron, zvětšuje penis a odstraňuje předčasnou ejakulaci. Kvalitní, ale dražší je přípravek Ultra Potence. Je to rychlýk – rychle zvyšuje testosteron, libido a podporuje zdravou erekci. Objednat Ultra Potenci 

4.4/5 - (7 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply