Mýty a fakta: Jaké důsledky má nadbytek testosteronu u žen a u mužů?

Jaké důsledky má nadbytek testosteronu

O testosteronu koluje mnoho mýtů a polopravd. Co je pravda a co jsou jen „babské povídačky“? To se dozvíte v našem článku.

Tvrzení č. 1 – Testosteron je pro mužský sexuální život důležitý.

Toto je PRAVDA. Testosteron je důležitý hormon pro každého muže. V období dospívání a adolescence je zodpovědný za rozvoj typických mužských rysů – mutování hlasu, růst vousů, ochlupení kolem pupíku a na hrudi a v neposlední řadě je zodpovědný za zvětšení a zesílení penisu.

V dospělosti je tento hormon potřebný pro optimální fungování mužského sexuálního života: působí na počet spermií, chuť na sex, potenci, tvrdost a sílu erekce, kvalitu ejakulace, dobu, za jakou přijde ejakulace…

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Kde koupit Vimax

Tvrzení č.2 – Je jedno, kolik má muž v těle testosteronu.

Toto je MÝTUS. V tvrzení č.1 jsme si vysvětlili, že je důležitý a důležité je i kolik ho muž má. Testosteron ovlivňuje chuť na sex, počet spermií, potenci, tvrdost a sílu erekce… Pokud ho má muž dostatek, všechny tyto vlastnosti fungují správně.

Pokud ho muž nemá dostatek, může se to projevit různými dysfunkcemi v sexuální oblasti – impotence, předčasná/chybějící ejakulace, nízká sexuální vzrušivost, slabá erekce, absence chuti na sex/nízká chuť na sex.

Proto pánové, abyste se vyhnuli sexuálním dysfunkcím, je třeba mít vždy dostatek testosteronu.

Tvrzení č. 3 – Muž nedokáže ovlivnit, kolik má testosteronu.

Zapamatujte si, prosím, jednou provždy, že toto je MÝTUS!

Zvýšení testosteronu lze dosáhnout opravdu jednoduše. ENA zvýšení testosteronu jsou určeny léky na předpis, ale i výživové doplňky pro muže. Zatímco léky na předpis se předepisují v opravdu vážných případech nedostatku testosteronu, výživové doplňky si můžete koupit kdykoliv, pouze na základě Vaší potřeby – bez předpisu. Výživové doplňky na přírodní bázi zvyšují hladinu testosteronu. Jejich 100% přírodní složení působí blahodárně pro Vaše tělo. Nemají žádné vedlejší účinky a jsou vhodné pro většinu mužů.

Výživové doplňky se prodávají v lékárnách nebo na internetu. To je výhoda toho, že nepotřebujete předpis.

Testosteron mýty a fakta

Tvrzení č. 4 – Ženy testosteron nemají.

Toto je MÝTUS. U žen se vytváří také tento hormon. Testosteron je však u žen v mnohem nižších hodnotách a proto se o něm mluví málo. Pro optimální fungování sexuální aktivity u žen je potřebný jiný hormon – estrogen.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Tvrzení č. 5 – Pro ženy je testosteron škodlivý.

Toto je MÝTUS. Testosteron má v přiměřeném množství na ženské tělo pozitivní účinky. Sexuální apetit, svalová a celková výkonnost jsou poháněny testosteronem.

Tvrzení č. 6 – Nadbytek testosteronu přináší ženám nežádoucí účinky.

Toto je PRAVDA. Zatímco u mužů se vysoké hladiny testosteronu spojují jen s pozitivními výsledky (vyšší sexuální výkonnost, lepší erekce, vyšší chuť na sex) u žen výrazný nadbytek testosteronu přináší negativa – akné, nepravidelná menstruace, výraznější ochlupení a růst chloupků na typicky mužských místech, ztráta vlasů .

Takové patologické zvýšení hormonální hladiny je příčinou poruchy nadledvin nebo podvěsku mozkového, případně působením léků.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 9 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Ultra Potence. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

Výživové doplňky pro zvýšení testosteronu

Zvýšení testosteronu se týká hlavně mužů a proto je na trhu mnoho výživových doplňků zaměřených na zajištění optimálního fungování organismu. Výživové doplňky jsou dostupné, bezpečné a účinné… Tak který si vybrat?

Na trhu je několik výživových doplňků, my Vám představíme dva nejlepší.

  • Výživový doplněk Ultra Potence je považován za luxusní produkt. Rychlé zlepšení erekce a zvýšení testosteronu, jaké přináší Ultra Potence je neopakovatelné a proto mu v rychlosti žádný výživový doplněk nemůže konkurovat. Jeho slabší stránkou je vyšší cena, v porovnání s ostatními produkty.
  • Vimax Pills – mnozí zákazníci jej označují jako nejlepší produkt. Poměr cena a kvalita je pro každého důležitý, i proto si získal věrnost zákazníků (dlouhodobé zlepšení erekce, zvýšení testosteronu – nižší cena)

Testosteron u žen a u mužů

Kdyby náhodou o zvýšení testosteronu měli zájem i ženy, je pro ně dostatečně silný výživový doplněk Vimax Pills.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax na prodej

RECENZE LÉKAŘŮ: Nejlepší přípravky na zvýšení testosteronu

Přípravky na zvýšení testosteronu, které Vám doporučujeme, jsou Vimax Pills a Ultra Potence. Vimax Pills je účinný pro dlouhodobé řešení problémů v sexuální oblasti – odstraňuje předčasnou ejakulaci, zvyšuje testosteron, zlepšuje erekci. Nejen léčí, ale také podporuje – konkrétně zvětšení penisu. Ultra Potence je přípravek, který zvyšuje testosteron rychle, nejrychleji co to výživové doplňky dokáží. Zlepšuje erekci a libido.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace.
Ejacontrol

Počet tabletek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívání tabletek:
Vimax Pills – dlouhodobé
Ejacontrol – krátkodobé i dlouhodobé
VigRX Plus – krátkodobé i dlouhodobé

Denní dávkování: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

4.2/5 - (6 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply