Menopauza – věk, menstruace, příznaky, přípravky

Menopauza přípravky

Menopauza – období, na které se těší asi jen málokterá žena. Změny, které přináší jsou významným životním mezníkem. Asi nejčastější noční můrou je to, že váš sexuální život po menopauze bude o ničem. Ano, období menopauzy výrazně zasahuje do intimního života, ale tento katastrofický scénář se nemusí naplnit. V tomto článku si řekneme, kdy menopauza přichází a jaké jsou příznaky jejího nástupu. Zároveň Vám představíme řešení, jak tyto změny minimalizovat a užívat si plnohodnotný sexuální život i po menopauze. Přinášíme Vám i recenzi na výživové doplňky, které Vám vrátí dosavadní sexuální život a pozvednou ho na vyšší úroveň.

Kdy se objevuje?

Menopauza nastupuje u žen v rozmezí 45. – 55. let, průměrně kolem 51. roku života. Začíná po skončení poslední menstruace. Ženská reprodukční soustava přestává být zásobována estrogeny v takové míře, jako byla dosud. Přestávají se vytvářet vajíčka a u ženy končí období plodnosti. Kořeny menopauzy jsou v evoluci – Vaše tělo se už necítí být dostatečně připraveno na potomstvo a proto nevytváří potřebné hormony.

Možná si teď říkáte „Ale tohle určitě ne, protože jsem četla, že i ženy po menopauze v 60-tce mají děti.“ Ano, mají – avšak buď jde o umělé oplodnění se zmrazenými vajíčky nebo je potřeba vysoká hormonální stimulace. Případy dětí, které po menopauze zařídila příroda, jsou raritou.

Menopauza

Jaké změny přináší menopauza?

Více méně jsme si je vyjmenovali už výše, ale shrneme si je ještě jednou a přehledně:

  • Nižší tvorba estrogenu – estrogen, tzv. ženský hormon se před menopauzou tvoří především na podporu reprodukční činnosti. Po menopauze už jeho tvorba není až tak potřebná, ovšem, stále má svůj význam (typicky ženské rozložení tuku na bocích a stehnech, tvar prsou atd). Jeho tvorba je minimalizována.
  • Nižší chuť na sex – s chutí na sex je spojen (výše uvedený) ženský hormon estrogen. Toto propojení není tak silné, jako u mužů chuť na sex a testosteron. Chuť na sex u žen souvisí i s jinými faktory, zejména s emocionálním rozpoložením. Po menopauze vzniká nerovnováha látek v těle a žena nevědomě reaguje na emoční úrovni. Žena je vystresovaná, ale neví z čeho – tělo je v šoku z tohoto náhlého poklesu vitamínů.
  • Méně sexuální energie – i sexuální energie se spojuje s estrogenem. Kromě toho, její nižší hladina je spojena s biologickou historií lidstva – sexuální styk byl evolucí primárně určen k zachování druhu a nikoli na slast. Žena už přirozeně nemůže mít děti a proto má méně sexuální energie – nižší výdrž, nižší chuť na sex… Pomyslná sexuální dračice, která při sexu dosud táhla za nitky, usíná.
Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyzkoušejte přírodní pilulky na lepší vzrušení, zvětšení prsou a silnější orgasmus, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma!

Clitorinlepší vzrušení pro nejlepší orgasmus, může pomoci pro rychlé oplodnění pro ženy.
Vigorellelubrikační gel pro lepší zvlhčení vagíny, výsledkem je zvýšení libida, vyšší chuť na sex.
Breastmaxpilulky na zvětšení poprsí a štíhlou postavu, doporučujeme dlouhodobé užívání pro ženy.
Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chci využít slevu

 • Suchost vagíny – toto je jedna z příčin, proč má žena méně chuti na sex. A vedle toho, je to ta nejjednoduššeji odstranitelná příčina! Hladké stěny vagíny jsou vysušovány, protože se vytváří méně estrogenu (neboť žena po menopauze nemůže mít děti, příroda ztěžuje a znepříjemňuje jakékoli snahy o sexuální styk). Obnovení hydratace vagíny se dá jednoduše a za okamžik výživovým doplňkem Vigorelle (více se o něm dočtete níže v tomto článku).
 • Konec vytváření vajíček – konec vytváření ženských pohlavních buněk je přímo ovlivněn nižší tvorbou estrogenu.
 • žádná vajíčka = žádné menstruační krvácení – krvácení po menopauze je buď chorobným (patologickým) projevem nebo existuje i druhé vysvětlení: předchozí ztráta krvácení nebyla způsobena menopauzou.
 • žádná vajíčka = konec přirozené možnosti mít děti – nezapomínejte, že konec přirozené možnosti mít děti neznamená definitivní ztrátu možnosti vynosit dítě. Pro ty, které děti nestihli, stále existují umělé/laboratorní způsoby. 

Menopauza prejavy

Existuje i mužská verze menopauzy, nazývá se andropauza, ta však není tak výrazná jako menopauza a proto se o ní mluví velmi málo.

Jaké jsou možnosti?

Kapitulovat před děsivými účinky menopauzy a se sexuálním životem přestat jednou provždy? Ne, ne, milé dámy… Menopauza nemusí být koncem Vašeho vzrušujícího sexuálního života. Existují výživové doplňky, které vám dodají šťávu. Váš sexuální život bude ještě kořenitější a během milování si na menopauzu ani nevzpomenete.

Na trhu jsou dva produkty, jejichž účinky jsou natolik výjimečné, že je nemůžeme opomenout.

Clitorin – jsou to tablety pro ženy po menopauze. Pokud jste o nich dosud neslyšeli, tak je čas to napravit. Clitorin je mnoha lidmi považován za revoluční, protože výsledný efekt je velmi silný. Někteří ho přirovnávají k Viagře – o té jste, předpokládám slyšeli (pokud ne, je to mužský lék na předpis na podporu potence a pokládá se za nejsilnější lék vůbec) – a Clitorin se označuje také jako „ženská Viagra.“

Menopauza není překážka v sexuálním životě

Jako mávnutím zázračného proutku ve vás Clitorin zapálí oheň a probere dřímající sexuální dračici. Díky tomuto přípravku se nebudete cítit jako znovuzrozená, ale jako zcela nová – na dosud známý sex zapomenete, protože Vaše hlava bude plná nových, smyslně prožívaných milostných zážitků. A odkud se ve Vás bere ta nekonečná sexuální energie? I za to může Clitorin. Doplněk stravy Clitorin zároveň stimuluje hladké stěny vagíny a navrací jim přírodní schopnost lubrikace.

Vigorelle – je to přírodní preparát ve formě krému. Je vhodný pro ženy po menopauze. Účinky krému jsou silné a komplexně naplňují potřeby žen po menopauze. Vigorelle působí:

 • na sexuální vzrušivost – vzrušení se dostaví rychlejiVigorelle
 • na smyslovou stránky sexuálního života – Vigorelle zvýší intenzitu slastných pocitů a prodlouží jejich prožívání
 • delší orgasmusVigorelle je vytvořen tak, aby Vám orgasmus prodloužil . Pokud jste si dosud mysleli, že zažíváte dlouhý orgasmus, věřte, že Vigorelle ho ještě prodlouží. A pokud jste měli problém s prožíváním orgasmu (absence orgasmu), Vigorelle to napraví, protože je to krém na lepší vzrušení.
 • Na zvýšení duševní pohody – vitamíny, které přípravek obsahuje, jsou ty, jejichž hladiny se u žen po menopauze nejčastěji snižují. Optimalizací vitaminových hladin žena dosáhne emoční rovnováhy a nebude pociťovat pro ni nepochopitelný stres.
 • Zvýšení libida – chuť na sex je důležitou součástí sexuálního aktu. A čím víc jí máte, tím lépe se cítíte.

Navíc, účinky se dostaví okamžitě po užití, což jen potvrzuje, jaký je tento přípravek opravdu silný a kvalitní.

Oba přípravky jsou v přibližně stejné cenové kategorii. Rozhodování – který produkt je cenově výhodnější – odpadá. V obou případech dostanete, jak se říká „za málo peněz hodně muziky.“

AKTUÁLNĚ: Dnes si tabletky koupilo už 8 žen!
VÝPRODEJ: Získejte super slevu 10% na celou objednávku produktu Vigorelle. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a získáte až 10% slevu! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz!

RECENZE LÉKAŘŮ: Přípravky na nejlepší sexuální život po menopauze

Strašák menopauza změní od základů celý sexuální život. Přesto se domníváme, že nejde o změny k horšímu, právě naopak. Váš sexuální život má potenciál být lepší než dosud. Samozřejmě, pokud víte, jak to zajistit, protože zázraky se nedějí. Vaše tělo potřebuje v tomto citlivém období podporu vitamínů a minerálů, proto byste mu je měli dopřát. Jako nejlepší možnost vidíme přírodní doplněk stravy Clitorin. Téměř každý ho považuje za elitu mezi výživovými doplňky, pro jeho luxusní účinek na ženy po menopauze. Pokud pociťujete nedostatek vzrušení, nedosahujete orgasmů nebo nemáte chuť na sex, měli byste zvážit jeho užívání. Může Vám jen pomoci.

4/5 - (6 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply