Jsou Kegelovy cviky vhodné pro ženy nebo pro muže?

Kegelovy cviky

Pro koho jsou vhodné? Jsou vhodné pro ženy nebo pro muže? Nebo pro obě pohlaví?

Vznik:

Kegelovy cviky vznikly v 19. století. Tyto cviky jsou velmi užitečné pro zlepšení své sexuality. Arnold Kegel jako první publikoval své myšlenky a odhalil cvičení na zpevnění pánevního dna. Kegel byl gynekolog.

Na co vlastně jsou?

Tyto cviky se v dnešní době používají i proti ochabnutí svalů pánevního dna. Kegelovy cviky posilují močovou trubici močový měchýř, konečník a dělohu.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! [wp-svg-icons icon=”smiley” wrap=”i”] Koupit Vimax Pills [wp-svg-icons icon=”arrow-right” wrap=”i”]…

Jen ženám?

Tyto cviky byly původně určeny pouze ženám, které trpěly sníženou kontrolou močového měchýře. Tato snížená kontrola močového měchýře se u většiny žen objevila po porodu.

Tyto perfektní cviky na zpevnění pánevního dna se skládají ze čtyř částí. Mezi tyto části patří vizualizace, relaxace, izolace a posilování. Všechny tyto aspekty se spojují do jednoho cviku.

Kegelovy cviky pro ženy

Proč mám cvičit Kegelovy cviky?

Tyto cviky jsou vysoce prospěšné pro pevnost pánevního dna, tyto cviky pomáhají i snížit riziko fekální inkontinence, pomáhají i ke zlepšení prokrvení ve vaginální a rektální oblasti. Nicméně nemůžeme zapomenout ani na to, že urychlují hojení hráze po nástřihu během porodu. Jedním z nejzávažnějších důvodů proč pokračovat s těmito cviky i po porodu je to že pomáhají při regeneraci celého pohlavního orgánu po porodu ale i napomáhají při kontrole močového měchýře, pomáhají zpevňovat nadále pánevní dno. Nezapomínejme však ani na to, že tyto cviky zpevňují i poševní svaly. Pokud jsou vaše svaly dostatečně pevné zlepšují váš sexuální život na neodolatelný. Ovšem musíme si uvědomit, že po porodu slouží k nápravě všech i těch nejmenších anatomických odchylek, které se nacházejí v dolních partiích ženy.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Jak začít cvičit?

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”] Vymočte se

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”] Stáhněte svaly, tak jak byste chtěli zadržet moč

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”] Pokud nevíte zda jsou ty správné, tak se snažte soustředit měli byste pocítit jakoby se svaly posouvali nahoru.

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”] Ještě stále nevíte, zda to děláte správně? Jděte si umýt ruce, vyberte si jeden z prstů a lehněte si na záda, vložte si tento prst do pochvy a snažte se co nejvíce stáhnout svaly, pokud budete správně stahovat svaly budete cítit tlak kolem tohoto prstu.

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”] Při tomto cviku nesmíte stahovat jiné svaly než svaly pánevního dna protože pak je tento cvik neefektivní

Svaly pánevního dna

 • tento cvik může být zpočátku pro Vás velmi těžký, ale nebojte se časem a zkoušením přijdete na tu správnou techniku a už si nebudete umět představit chvilky bez tohoto cviku. Nezapomeňte se přesvědčit o tom abyste necvičili i s břišními svaly, zapomeňte i na stahování zadku. Nezapomeňte na správné dýchání.
 • Nemůžete najít to správné svalstvo které používat pro tento perfektní cvik, nebojte se pomaličku, ale jistě přijde ten moment, když se Vám to podaří jen netřeba ztrácet naději
 • Pokud již najdete to správné svalstvo jde to přiměřeně docela rychle protože při těchto cvicích používáme jen toto svalstvo.
  • stahujeme toto svalstvo co nejpevněji
  • opakujeme tento cvik desetkrát
  • při každém stažení vydržíme přibližně šest až osm vteřin
  • cviky opakujeme třikrát denně nejlépe ráno, v poledne a večer
  • nezapomínejte na správné dýchání protože bez něj to nejde
 • na závěr cviku je ideální ještě rychle párkrát sevřít svalstvo.

Musíme poznamenat:

Měli bychom si uvědomit, že tyto cviky nejsou náročné na život člověka, protože tyto cviky můžeme dělat u večeře, při snídani, na obědě nebo při tom, jak sedíme za počítačem, při řízení. Z tohoto vyplývá, že můžeme to dělat kdekoliv, i na divadelním představení, protože to na nás není vidět. Při tomto cvičení můžete sledovat televizor, sedět jen tak v obýváku a povídat si s rodinou, po určitém čase když budete tyto cviky cvičit si už ani nebudete všímat, že tyto cviky cvičíte a nevšimnou si to ani vaši blízcí.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Vimax Pills recenze [wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”]

Toto cvičení není překážkou vašeho každodenního života, protože ve vašem životě se nic nezmění, můžete jít i na pracovní jednání, či večeři s obchodním partnerem přesně v té době kdy, máte cvičit, není to žádný problém. Nikdo si to ani nevšimne a vy získáte správné zpevnění pánevního dna nezapomínejte však cvičit tento cvik a postupně se stane vaší součástí. Pokud vydržíte a budete, trpěliví, vaše tělo se vám odvděčí, první výsledky uvidíte už po pár týdnech, přibližně po měsíci pravidelného cvičení. Nicméně nepřestávejte s tímto cvičením, abyste si udržovali pevné svaly pánevního dna a aby nedošlo k oslabení.

Jsou Kegelovy cviky vhodné pro ženy nebo pro muže?

Jak jsme již zmínili ze začátku byly tyto cviky určeny pouze pro ženy ale dnes jsou určeny i pro muže. PROČ???

Kegelovy cviky pro muže účinkyProtože bylo zjištěno, že tyto cviky nejen u žen, ale i u mužů vyzdvihují a zlepšují sexuální stránky. U žen se tyto cviky ukazují jako schopnost dosáhnout rychleji vzrušení a silnějších a dlouhotrvajících orgasmů. U mužů posiluje erekci, její průběh, a posiluje a zpevňuje erekci. Tyto cviky jsou vhodné skoro pro každého, jsou vhodné pro lidi, který mají chuť se svým životem něco dělat ale chtějí mít i lepší sexuální život.

Mohou ho cvičit ženy po menopauze, lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, ženy po porodu, pro ženy a muže, kteří chtějí mít lepší sex a orgasmus, je určen pro ženy, kterým byla odebrána děloha, lidem kteří trpí bolestmi zad, ale tyto cviky jsou vhodné i pro muže kteří trpí problémy s prostatou nebo i pro ty, jejichž ejakulace je velmi rychlá a mají slabou erekci .

Z tohoto nám vyplývá, že jsou vhodné skoro pro každého, kdo chce.

Na závěr Vám chci popřát cviky plné zábavy a hlavně abyste došli k prvním žádaným účinkům velmi rychle. Nezapomínejte cvičit pravidelně, jsou dobré na pevnost pánve a i celkovému sexuálnímu styku, protože to pravé vyvrcholení Vás čeká po těchto cvicích.

 

Recenze lékařů: Nejlepší přípravky při zdravotních potížích

Pokud máte zájem doplnit Kegelovy cviky i dodatečně – užíváním správných minerálů a vitamínů – a zlepšit tak své zdraví, doporučujeme Vám tyto produkty.

PRO MUŽE: Ultra Potence – luxusní doplněk výživy s luxusním účinkem na rychlé zvýšení testosteronu, zlepšení erekce a zvýšení libida. Má kvalitnější ingredience, které jsou odpovědné za výslednou vyšší cenu.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Ultra Potence. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

PRO MUŽE :Vimax Pills – nejlepší pilulky, jaké můžete koupit na trhu s volně dostupnými přípravky. Je pomocí pro celou mužskou soustavu – působí na prostatu, na dlouhodobé zlepšení erekce, zvýšení testosteronu, zlepšení erekce, zvětšení penisu, odstranění předčasné ejakulace. Má příznivou cenu a je-li Vaše rozhodování založené především na ceně, je Vimax Pills horký kandidát na vaši koupi.
PRO ŽENY: Nezapomněli jsme ani na něžné pohlaví. Pro vás, milé dámy, doporučujeme přípravek Clitorin – je považován za nejsilnější výživový doplněk pro ženy a svou kvalitou ovlivňuje celé lůno ženy. Primárně se prodává jako nejlepší doplněk na dlouhodobé zvýšení vzrušení, na lepší orgasmus či zlepšení sexuálního života (také jej můžete znát i pod názvem ženská Viagra). Příznivě však ovlivňuje i močovou soustavu a proto budete pociťovat menší nutnost močit. Kde objednat Clitorin [wp-svg-icons icon=”arrow-right” wrap=”i”]…

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekce

Doporučené užívání tabletek:
Vimax Pills – dlouhodobé
Ejacontrol – krátkodobé i dlouhodobé
VigRX Plus – krátkodobé i dlouhodobé

Cena a recenze (oficiální prodejce) doktorů, odborníků:
Vimax Pills – vyšší cena, nejlepší hodnocení, nejlepší poměr cena a výkon podle zákazníků
Ejacontrol – nízká cena, velmi dobré hodnocení
VigRX Plus – vysoká cena, vynikající hodnocení

Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Jak vybrat produkty: Doporučujeme Nové složení, více balení pro dlouhodobé užívání se slevou, oficiálního prodejce Vigrx.cz
Další afrodiziaka: Na oficiální stránce vigrx.cz a na afrodi.sk
Kde koupit Viagru pro ženy? Přírodní Viagru pro ženy Clitorin jakož i další produkty pro ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednat na vigrx.cz

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. 

Jsou Kegelovy cviky vhodné pro ženy nebo pro muže?
Ohodnoťte příspěvek

Podobné příspěvky

Leave a Reply