Jsou Kegelovy cviky vhodné pro ženy nebo pro muže?

Kegelovy cviky

Pro koho jsou vhodné? Jsou vhodné pro ženy nebo pro muže? Nebo pro obě pohlaví?

Vznik:

Kegelovy cviky vznikly v 19. století. Tyto cviky jsou velmi užitečné pro zlepšení své sexuality. Arnold Kegel jako první publikoval své myšlenky a odhalil cvičení na zpevnění pánevního dna. Kegel byl gynekolog.

Na co vlastně jsou?

Tyto cviky se v dnešní době používají i proti ochabnutí svalů pánevního dna. Kegelovy cviky posilují močovou trubici močový měchýř, konečník a dělohu.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Koupit Vimax Pills

Jen ženám?

Tyto cviky byly původně určeny pouze ženám, které trpěly sníženou kontrolou močového měchýře. Tato snížená kontrola močového měchýře se u většiny žen objevila po porodu.

Tyto perfektní cviky na zpevnění pánevního dna se skládají ze čtyř částí. Mezi tyto části patří vizualizace, relaxace, izolace a posilování. Všechny tyto aspekty se spojují do jednoho cviku.

Kegelovy cviky pro ženy

Proč mám cvičit Kegelovy cviky?

Tyto cviky jsou vysoce prospěšné pro pevnost pánevního dna, tyto cviky pomáhají i snížit riziko fekální inkontinence, pomáhají i ke zlepšení prokrvení ve vaginální a rektální oblasti. Nicméně nemůžeme zapomenout ani na to, že urychlují hojení hráze po nástřihu během porodu. Jedním z nejzávažnějších důvodů proč pokračovat s těmito cviky i po porodu je to že pomáhají při regeneraci celého pohlavního orgánu po porodu ale i napomáhají při kontrole močového měchýře, pomáhají zpevňovat nadále pánevní dno. Nezapomínejme však ani na to, že tyto cviky zpevňují i poševní svaly. Pokud jsou vaše svaly dostatečně pevné zlepšují váš sexuální život na neodolatelný. Ovšem musíme si uvědomit, že po porodu slouží k nápravě všech i těch nejmenších anatomických odchylek, které se nacházejí v dolních partiích ženy.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Jak začít cvičit?

Vymočte se

Stáhněte svaly, tak jak byste chtěli zadržet moč

Pokud nevíte zda jsou ty správné, tak se snažte soustředit měli byste pocítit jakoby se svaly posouvali nahoru.

Ještě stále nevíte, zda to děláte správně? Jděte si umýt ruce, vyberte si jeden z prstů a lehněte si na záda, vložte si tento prst do pochvy a snažte se co nejvíce stáhnout svaly, pokud budete správně stahovat svaly budete cítit tlak kolem tohoto prstu.

Při tomto cviku nesmíte stahovat jiné svaly než svaly pánevního dna protože pak je tento cvik neefektivní

Svaly pánevního dna

 • tento cvik může být zpočátku pro Vás velmi těžký, ale nebojte se časem a zkoušením přijdete na tu správnou techniku a už si nebudete umět představit chvilky bez tohoto cviku. Nezapomeňte se přesvědčit o tom abyste necvičili i s břišními svaly, zapomeňte i na stahování zadku. Nezapomeňte na správné dýchání.
 • Nemůžete najít to správné svalstvo které používat pro tento perfektní cvik, nebojte se pomaličku, ale jistě přijde ten moment, když se Vám to podaří jen netřeba ztrácet naději
 • Pokud již najdete to správné svalstvo jde to přiměřeně docela rychle protože při těchto cvicích používáme jen toto svalstvo.
  • stahujeme toto svalstvo co nejpevněji
  • opakujeme tento cvik desetkrát
  • při každém stažení vydržíme přibližně šest až osm vteřin
  • cviky opakujeme třikrát denně nejlépe ráno, v poledne a večer
  • nezapomínejte na správné dýchání protože bez něj to nejde
 • na závěr cviku je ideální ještě rychle párkrát sevřít svalstvo.

Musíme poznamenat:

Měli bychom si uvědomit, že tyto cviky nejsou náročné na život člověka, protože tyto cviky můžeme dělat u večeře, při snídani, na obědě nebo při tom, jak sedíme za počítačem, při řízení. Z tohoto vyplývá, že můžeme to dělat kdekoliv, i na divadelním představení, protože to na nás není vidět. Při tomto cvičení můžete sledovat televizor, sedět jen tak v obýváku a povídat si s rodinou, po určitém čase když budete tyto cviky cvičit si už ani nebudete všímat, že tyto cviky cvičíte a nevšimnou si to ani vaši blízcí.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Vimax Pills recenze

Toto cvičení není překážkou vašeho každodenního života, protože ve vašem životě se nic nezmění, můžete jít i na pracovní jednání, či večeři s obchodním partnerem přesně v té době kdy, máte cvičit, není to žádný problém. Nikdo si to ani nevšimne a vy získáte správné zpevnění pánevního dna nezapomínejte však cvičit tento cvik a postupně se stane vaší součástí. Pokud vydržíte a budete, trpěliví, vaše tělo se vám odvděčí, první výsledky uvidíte už po pár týdnech, přibližně po měsíci pravidelného cvičení. Nicméně nepřestávejte s tímto cvičením, abyste si udržovali pevné svaly pánevního dna a aby nedošlo k oslabení.

Jsou Kegelovy cviky vhodné pro ženy nebo pro muže?

Jak jsme již zmínili ze začátku byly tyto cviky určeny pouze pro ženy ale dnes jsou určeny i pro muže. PROČ???

Kegelovy cviky pro muže účinkyProtože bylo zjištěno, že tyto cviky nejen u žen, ale i u mužů vyzdvihují a zlepšují sexuální stránky. U žen se tyto cviky ukazují jako schopnost dosáhnout rychleji vzrušení a silnějších a dlouhotrvajících orgasmů. U mužů posiluje erekci, její průběh, a posiluje a zpevňuje erekci. Tyto cviky jsou vhodné skoro pro každého, jsou vhodné pro lidi, který mají chuť se svým životem něco dělat ale chtějí mít i lepší sexuální život.

Mohou ho cvičit ženy po menopauze, lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, ženy po porodu, pro ženy a muže, kteří chtějí mít lepší sex a orgasmus, je určen pro ženy, kterým byla odebrána děloha, lidem kteří trpí bolestmi zad, ale tyto cviky jsou vhodné i pro muže kteří trpí problémy s prostatou nebo i pro ty, jejichž ejakulace je velmi rychlá a mají slabou erekci .

Z tohoto nám vyplývá, že jsou vhodné skoro pro každého, kdo chce.

Na závěr Vám chci popřát cviky plné zábavy a hlavně abyste došli k prvním žádaným účinkům velmi rychle. Nezapomínejte cvičit pravidelně, jsou dobré na pevnost pánve a i celkovému sexuálnímu styku, protože to pravé vyvrcholení Vás čeká po těchto cvicích.

 

Recenze lékařů: Nejlepší přípravky při zdravotních potížích

Pokud máte zájem doplnit Kegelovy cviky i dodatečně – užíváním správných minerálů a vitamínů – a zlepšit tak své zdraví, doporučujeme Vám tyto produkty.

PRO MUŽE: Ultra Potence – luxusní doplněk výživy s luxusním účinkem na rychlé zvýšení testosteronu, zlepšení erekce a zvýšení libida. Má kvalitnější ingredience, které jsou odpovědné za výslednou vyšší cenu.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Ultra Potence. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

PRO MUŽE :Vimax Pills – nejlepší pilulky, jaké můžete koupit na trhu s volně dostupnými přípravky. Je pomocí pro celou mužskou soustavu – působí na prostatu, na dlouhodobé zlepšení erekce, zvýšení testosteronu, zlepšení erekce, zvětšení penisu, odstranění předčasné ejakulace. Má příznivou cenu a je-li Vaše rozhodování založené především na ceně, je Vimax Pills horký kandidát na vaši koupi.
PRO ŽENY: Nezapomněli jsme ani na něžné pohlaví. Pro vás, milé dámy, doporučujeme přípravek Clitorin – je považován za nejsilnější výživový doplněk pro ženy a svou kvalitou ovlivňuje celé lůno ženy. Primárně se prodává jako nejlepší doplněk na dlouhodobé zvýšení vzrušení, na lepší orgasmus či zlepšení sexuálního života (také jej můžete znát i pod názvem ženská Viagra). Příznivě však ovlivňuje i močovou soustavu a proto budete pociťovat menší nutnost močit. Kde objednat Clitorin 

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekce

Doporučené užívání tabletek:
Vimax Pills – dlouhodobé
Ejacontrol – krátkodobé i dlouhodobé
VigRX Plus – krátkodobé i dlouhodobé

Cena a recenze (oficiální prodejce) doktorů, odborníků:
Vimax Pills – vyšší cena, nejlepší hodnocení, nejlepší poměr cena a výkon podle zákazníků
Ejacontrol – nízká cena, velmi dobré hodnocení
VigRX Plus – vysoká cena, vynikající hodnocení

Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Jak vybrat produkty: Doporučujeme Nové složení, více balení pro dlouhodobé užívání se slevou, oficiálního prodejce Vigrx.cz
Další afrodiziaka: Na oficiální stránce vigrx.cz a na afrodi.sk
Kde koupit Viagru pro ženy? Přírodní Viagru pro ženy Clitorin jakož i další produkty pro ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednat na vigrx.cz

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. 

4.4/5 - (9 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply