Fakta a zajímavosti: Frigidita – co to vlastně je a jaké jsou příčiny jejího vzniku?

Frigidita a menopauze fakta

Je také nazývána porucha snížené sexuální aktivity. Frigidita nebo chladnost je běžným jevem u žen a může vést k problémům v partnerství. Je to zarážející, ale až 20% Američanek v jistém věku trpí frigiditou. Pokud žena pochopí, co se skrývá za její chladností, může jí to pomoci překonat tento stav a posílit partnerský vztah. Chladnost u žen se často označuje jako ženská sexuální dysfunkce.

Snížené libido u žen bývá důsledkem nějakého závažnějšího problému, který by měl být rozpoznán. V mnoha případech je to ženino podvědomí, které způsobuje, že žena se vyhýbá nebo dokonce odmítá sexuální blízkost a trpí sníženou pohlavní touhou. Také bylo zaznamenáno, že žena se cítila během sexu nepohodlně a dokonce pociťovala bolest. Ať už se za frigidita ukrývá fyzický nebo duševní problém, může mít škodlivý vliv i na nejlepší vztah. V případě, že máte potíže se vzrušením nebo pociťujete bolest nebo nepohodlí při sexu, je důležité, abyste se svěřily partnerovi a také zašli za psychologem, který vám jako páru bude vědět pomoci. Stejně můžete vyhledat i gynekologa pokud trpíte sníženou chutí na sex.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyzkoušejte přírodní pilulky na lepší vzrušení, zvětšení prsou a silnější orgasmus, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! [wp-svg-icons icon=”smiley” wrap=”i”]

Clitorinlepší vzrušení pro nejlepší orgasmus, může pomoci pro rychlé oplodnění pro ženy.
Vigorellelubrikační gel pro lepší zvlhčení vagíny, výsledkem je zvýšení libida, vyšší chuť na sex.
Breastmaxpilulky na zvětšení poprsí a štíhlou postavu, doporučujeme dlouhodobé užívání pro ženy.
Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chci využít slevu [wp-svg-icons icon=”arrow-right” wrap=”i”]…

Sexualita zahrnuje různé emoce od romantiky a pocitů smyslnosti a touhy po pocity bezpečnosti a blízkosti. Proto pocit ochladnutí může mít emocionální, fyzickou, zdravotní příčinu.

Mezi emocionální příčiny patří například traumatický sexuální zážitek z minulosti jako incest, znásilnění, sexuální útok; emocionální propast se sexuálním partnerem, problémy s komunikací, nevyřešené emocionální záležitosti, hádky, osobní tabu nebo pocit sexuálního nátlaku. Někdy se ženy mohou cítit provinile, zahanbeně, úzkostně, depresivně nebo znuděně během sexu. Strach z nechtěného otěhotnění může také vést ke snížené sexuální aktivitě. Někdy i tchýně ve vedlejším pokoji nebo opilý partner mají špatný vliv na sexuální aktivitu u ženy. Nedostatek sebedůvěry a pocit méněcennosti vedou k frigiditě.

Je tu ale také mnoho fyzických faktorů ovlivňujících libido, například slabý výkon u muže, suchost vagíny, nepohodlí a bolest během pohlavního styku, nedostatečná předehra, nespavost, únava, vyčerpání, poškození nervů při traumatu nebo operaci , hormonální nerovnováha, závislost nebo gynekologické problémy.

Léky jako antidepresiva, léky na vysoký krevní tlak a antikoncepce souvisí se sexuální aktivitou a orgasmem, protože ovlivňují přenos chemických látek a pohlavní hormony.

Frigidita

POZOR: Straší menopauza i Vás?

Menopauza nebo klimakterium je období v životě žen, kdy se zastavuje menstruace a tím pádem žena již nemůže mít dítě. Většinou se objevuje mezi 49. a 52. rokem věku. Lékaři rozumí menopauzou když žena nemá pravidelné měsíční krvácení po dobu jednoho roku. Také se dá charakterizovat poklesem hormonů, které mohou způsobit například i pokles libida. Pokud menopauza způsobuje i u vás sníženou chuť na sex, nezoufejte. Nabízíme vám přehled toho, co se ve vašem těle děje a co s tím dělat.

Během menopauzy dochází ve vašem těle k mnohým změnám a snížená chuť na sex je jedna z nich. Pro mnoho žen se problém stane mnohem větším, když se diagnostikuje jako snížená sexuální aktivita.

Věkem vaječníky ztrácejí svou schopnost produkovat hormony včetně estrogenu. Následkem toho stěny vagíny, klitoris a vulva ztrácejí pružnost a elasticitu a často jsou suché a snadno se podráždí. Nedostatek estrogenu způsobuje suchost vagíny, což má za následek nepohodlí během sexuálního aktu a také může ovlivnit intenzitu orgasmu. Testosteron je další hormon, který hraje hlavní roli v sexuální touze a také má tendenci klesat v období menopauzy. Jedním z mýtů je, že ženy nemají testosteron, jen muži, což není pravda. I muži i ženy produkují testosteron, jen v jiných množstvích. Stejně je tento hormon důležitým v ženském tak v mužském těle. Správná hladina tohoto hormonu se spojuje se zdravou sexuální aktivitou a naopak nízká hladina je příčinou snížené sexuální aktivity.

Frigidita léčba

Řadí odborník: Léčba – jaká je nejúčinnější léčba?

Dobrou zprávou je, že léčba menopauzálních příznaků také zabírá při snížené sexuální aktivitě. Nicméně, měli byste navštívit svého lékaře, aby vám poradil s výběrem správných léků.

Minulé sexuální zkušenosti, jakož i to, jak žena vnímá samu sebe ovlivňují její sexuální zážitky. Žena je více než jen množství jejích hormonů.

Další léčebné strategie zahrnují:

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-2″ wrap=”i”]   Antidepresiva prokázaly účinek při léčbě snížené sexuální aktivity.

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-2″ wrap=”i”]   Partnerská terapie je také účinná, může partnery naučit jak řešit konflikty, jak zvládat rozdíly nejen v sexuální oblasti, které mimo jiné rovněž přispívají k problémem v posteli.

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-2″ wrap=”i”]   Viagra nejen pro muže. Zlepšuje sexuální touhu a uspokojení asi u 30% žen.

[wp-svg-icons icon=”arrow-right-2″ wrap=”i”]   Zdravé stravování a cvičení je ta nejjednodušší rada. Mezi  „sexy“ potraviny rozhodně patří lněné semínka a olej, listová zelenina, ryby jako losos, sleď a makrela, obzvláště játra z nich, ústřice a celozrnné potraviny. Tyto potraviny působí na trávicí systém, zvyšují hladinu testosteronu zatímco eliminují nadbytek estrogenů. Cvičení přirozeně zvyšuje testosteron u mužů i žen.

AKTUÁLNĚ: Dnes si tabletky koupilo už 6 žen!
VÝPRODEJ: Získejte super slevu 10% na celou objednávku produktu Clitorin. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a získáte až 10% slevu! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz!

Tip na dnes: Jak stimulovat sexuální touhu u žen?

Clitorin – přípravek, který stimuluje sexuální touhu u žen, navrací jim energii, vitalitu a sílu. Udržuje také jejich zdravou sexualitu, ženy snadněji dosáhnou orgasmu což vede ke spokojenému sexuálnímu životu. Clitorin je přírodní přípravek ve formě tabletek, které jsou bezpečné, nenávykové a jsou vhodné také po menopauze a účinné při frigiditě.

Vigorellelokální krém, který se aplikuje do vagíny nejlépe během předehry. Stimuluje vaginální oblast během pohlavního styku. Má neuvěřitelné stimulační účinky, které maximalizují potěšení a lubrikaci během sexuálního aktu. Krém je vhodné používat i po menopauze a při frigiditě.

RECENZE Doktorů – Nejlepší produkt na vyřešení sexuálních problémů

Doplněk stravy Clitorin je unikátní hodí se pro jakoukoliv dospělou ženu. Zda jsou to problémy s frigiditu nebo ty, které přináší menopauza, dokáže je vyřešit. Clitorin je mistr dlouhodobého zvýšení sexuálního vzrušení a lepších, déle trvajících a smyslnějších orgasmů. ženy po menopauze ocení, že přípravek má hydratační schopnosti a jejich nepříjemný pocit suché pochvy se stane minulostí.

Fakta a zajímavosti: Frigidita – co to vlastně je a jaké jsou příčiny jejího vzniku?
Ohodnoťte příspěvek

Podobné příspěvky

Leave a Reply