Ejakulát – množství, vitamíny, hustota, chuť

Zdravý ejakulát

Muži mají o ejakulátu mnoho nezodpovězených otázek. Nemají odvahu zeptat se jejich nahlas – tváří v tvář – svého lékaře a někteří ani svého kamaráda. Anonymně, za pomoci doktora Googlu se jeden druhému snaží odpovědět v diskusních fórech pro muže. Ne vždy jsou ty odpovědi korektní a proto, aby nevznikaly nedorozumění, jsme si pro Vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které mají muži o ejakulátu.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky. Dragon Power zkušenosti

Co je to ejakulát a z čeho se skládá?

Ejakulát je látka, která je vylučována z mužského těla při sexuálním vzrušení. Složení ejakulátu je různorodé. Protože je jeho cesta z těla muže dlouhá, tak se při ejakulaci cestou ven k spermiím nabalí různé sekrety, které jsou vylučovány semenných váčcích, prostatou a močovou trubicí.

Podíl v ejakulátu průměrného muže je následující:

 • Pohlavní buňky = spermie – 3-7%
 • Sekret semenných váčků – 45 – 80%
 • Sekret prostaty – 10 – 30%
 • Sekret močové roury – 2-5%

Hlavním úkolem ejakulátu je dostat se k vajíčku aby jedna ze spermií oplodnila ženu. Tyto sekrety, které ejakulát obsahuje, napomáhají spermiím v pohybu a udržují je vitální.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Kde koupit Vimax Pills

Jak chutná ejakulát?

Těžko říct. Jeho chuť je proměnlivá a odvíjí se od Vašeho zdravotního stavu, od kvality stravy, kterou konzumujete, zda užíváte nějaké návykové látky, léky…

Za předpokladu, že jste zdravý, máte dostatek vitamínů, nepijete, nekouříte a nedrogujete a stravujete se zdravě, by měl mít ejakulát pro ženu příjemnou chuť.

A co potom? Ochutnat na jazyku a vyplivnout nebo ho může žena i spolknout?

Polykání semene je mezi ženami stále kontroverzní téma. Některým se to líbí, jiné si to neumí ani představit… Je to velmi subjektivní záležitost. Muž by od ženy neměl vyžadovat polykání semene násilím, jen proto, že to chce on. Polykání semene může být nádherným vyvrcholením celého sexuálního spojení muže a ženy. Případná konzumace ejakulátu má pozitivní účinky na Vaši partnerku – odstraňuje akné, snižuje riziko tvorby rakoviny, napomáhá snadnějšímu odbourávání stresu.

Zdravý ejakulát chuť

Obsahuje ejakulát vitamíny?

Za předpokladu, že jste zdravý a máte dostatek vitamínů Vy sám, obsahuje i Váš ejakulát hlavně vitamin B12 a vitamin C . Semeno dále obsahuje minerální látky jako vápník, zinek, draslík, fosfor, hořčík, keratin, fruktózu, kyselinu listovou, spermín, prostaglandiny a mnoho dalších.

Obsah vitamínů a minerálů v ejakulátu zpříjemňuje jeho chuť a jak jsme již uváděli výše – čím jste zdravější, tím příjemnější chuť má pro Vaši partnerku.

Jaká konzistence ejakulátu je lepší? Hustý nebo řídký?

Pokud máte v ejakulátu dost pohyblivých spermií, dokážete ženu ovlivnit i řidším ejakulátem. Platí však, že hustší ejakulát je lepší. Ejakulát by neměl být vodnátý, protože to může indikovat nějaké zdravotní problémy v reprodukčních soustavě.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax recenze

Může být můj ejakulát lepší?

Samozřejmě, že může. Pokud máte snahu zlepšit kvalitu Vašeho ejakulátu, zkuste výživové doplňky. Představujeme Vám dva exkluzivní kusy – Semenax a Vimax Pills.

1, Semenax – přírodní pilulky na podporu ejakulátu Vám zaručují

 • větší množství ejakulátu – s větším množstvím ejakulátu se nese nárůst spermií. Více spermií = vyšší plodnost. Přírodní složení výživového doplňku Vaše spermie udržuje morfologicky zdravé, aby vaše budoucí potomstvo bylo stejně zdravé jako Vy.
 • zlepšení semene – vitamíny a minerály, které tento výživový doplněk obsahuje, pomáhají zvýšit hustotu Vašeho semene na optimální hodnotu a zlepšují celkovou chuť ejakulátu. Vaše semeno se obohatí o účinné látky, podpoří a prodlouží vitalitu spermií.
 • více semene – nejednu ženu pohled na semeno vzrušuje a čím více ho vidí, tím je vzrušenější. Více semene je zároveň automatickým zvýšením Vaší šance na oplodnění partnerky.
 • přírodní zvýšení plodnosti – Složení bylin bylo citlivě vybíráno v souladu s potřebami budoucích otců – souhra ideální zdravé kombinace bylin a jejich účinných látek funguje spolehlivě.
POZOR: Dnes si produkt koupilo už 9 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Semenax. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

2, Vimax Pills – výživový doplněk na zlepšení sexuálního života Vám pomůže, když hledáte

 • zlepšení erekce – kvalitní erekce je základem úžasného sexu. Demonstruje mužskou sílu a čím kvalitnější je, tím je Vaše partnerka spokojenější.
 • zvýšení množství semene – více ejakulátu se rovná více spermií a více podpůrných látek pro spermie. Zvýšíte tak svou šanci aby Vaši chlapci doběhli až do cíle. Vyšší množství ejakulátu má i jiné opodstatnění – ne každý muž si kupuje Vimax Pills, protože si chce ihned zakládat rodinu. Větší množství semene ukazuje, že jste větší chlap a Vaši partnerku to může vzrušovat ještě více. Zároveň, pokud je stříkání Váš oblíbený sport, tak když budete mít více ejakulátu a zároveň lepší erekci, dostříknete dál.
 • zvětšení penisu – nesouvisí to přímo s ejakulátem, nicméně, uznejte sami – tento úžasný efekt jsme Vám nemohli zamlčet. Zvětšení (i zhrubnutí) penisu nastává díky tomu, že bylinné složení stimuluje růstové buňky v penisu, ty se aktivují a pracují. Možná si myslíte, že je to nemožné – ovšem, přesně takto se to dělo s Vaším penisem i v pubertě. Jen tehdy si tyto látky produkovalo Vaše tělo samo.

Doplňky výživy pro zdravý ejakulát

Účinky Vimax Pills přetrvají dlouhodobě a proto tento výživový doplněk nezabije Vaši peněženku.

Za nakupování výživových doplňků se nemusíte stydět. Jak to již z názvu vyplývá, jsou to „doplňky výživy“ – jde o podporu důležitých vitamínů a minerálů pro tělo. Neznamená to, že máte problém v sexuální oblasti, ale že se o své tělo opravdu příkladně staráte. Výhodou všech výživových doplňků je, že svému zdraví nemůžete škodit. Skládají se z přírodních látek (extrakty z bylin) a vitamínů a ty nikdy nepůsobí na tělo škodlivě (samozřejmě, pokud užíváte vše s mírou).

Výživové doplňky si umíte pohodlně zakoupit kdykoliv bez předpisu – i teď hned – online.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přípravky na zlepšení ejakulátu

Od kvality ejakulátu se odvíjí mužská plodnost. Tyto léky Vám zlepší jeho kvalitu

Doporučujeme Vám přípravek Ultra Potence. Je to luxusní přípravek s rychlým efektem na celý komplex sexuálního zdraví – zvyšuje testosteron a libido, podporuje zdravou erekci a obohacuje ejakulát.

Doporučujeme Vám i přípravek Vimax Pills. V sexuálním životě působí dlouhodobě a dosáhnete těchto změn: zlepšení erekce, zvýšení testosteronu, zvětšení penisu, odstranění předčasné ejakulace a zlepšuje kvalitu ejakulátu.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekceEjacontrol

Počet tabletek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívání tabletek:
Vimax Pills – dlouhodobé
Ejacontrol – krátkodobé i dlouhodobé
VigRX Plus – krátkodobé i dlouhodobé

Denní dávkování: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Přírodní složení:
Vimax Pills – ANO
Ejacontrol – ANO
VigRX Plus – ANO

 

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

4.5/5 - (4 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply