Ejakulace

Ejakulace

Ejakulace je téma, která je mezi muži tabu. Nemluví se o ní běžně. Často uvažují, zda jsou lepší, horší, což je v normě a co již ne… Vzniká tak mnoho nezodpovězených otázek. Chceme Vám pomoci a proto jsme pro Vás připravili odpovědi na ty nejčastější otázky, které mají muži všech věkových kategorii o ejakulaci.

Co je to ejakulace a kdy se objevuje?

Ejakulace je proces, při kterém se z těla muže uvolňuje ejakulát. Je to produkt mužských pohlavních orgánů. Tento produkt se zvykne označovat i jako semeno. Jeho složení se skládá ze spermií (5%) a různých sekretů (95%), které se k spermiím připojí na cestě ze varlat. Ejakulát je produkován za cílem oplodnit ženu.

Ejakulace se objevuje u mužů buď při pohlavním vzrušení nebo bezděčně (poluci, převážně v ranních hodinách).

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Kde koupit Vimax Pills

Jak vypadá zdravý ejakulát?

Zdravý ejakulát má mít 3-8 ml, bílou až našedlá barvu, není vodnatý. Ejakulát průměrného muže obsahuje 20 – 100 milionů spermií. A co je nejdůležitější – měl by být dostatečně kvalitní, abyste byli schopni oplodnit ženu.

Na oplodnění ženy podle Světové zdravotnické organizace by měl ejakulát mít alespoň 1,5 ml a měl by obsahovat alespoň 15 milionů spermií, přičemž minimálně 40% musí disponovat vysokou pohyblivostí.

Samozřejmě, i při nižších číslech se může najít jedna dostatečně silná spermie k oplodnění ženy.

Jaké problémy s ejakulací mohou nastat?

 • Problémy s ejakulací

  Předčasná ejakulace – je sexuální dysfunkce – nejznámější a nejčastější. Většinou postihuje mladé muže, kterým vzrušení prudce koluje v krvi a velmi rychle začnou ejakulovat. Ejakulace přichází velmi brzy po zahájení sexuálního styku. Setkávají se s ní hlavně mladí chlapci nebo ti, kteří měli delší sexuální abstinenci. Novinkou není ani u mužů ve středním věku. Zní to jako maličkost, avšak radost ze sexu nemá ani jeden z partnerů.

 • Retrográdní ejakulace – jde o ejakulaci, jejíž nasměrování není ven z těla, ale do Vašeho těla – do močového měchýře. Ejakulace může jít nesprávným směrem celá, případně jen její část. Tato forma problémů s ejakulací je ojedinělá a postihuje přibližně 1% mužů. Léčba retrográdní ejakulace vyžaduje krátký zákrok u lékaře.
 • Bolestivá ejakulace – pokud Vaši ejakulace doprovázejí bolesti (nebo krev), tak je to varovný signál. Tělo se Vás snaží upozornit na možné problémy. Většinou se to stává, když tělo bojuje s nějakým zánětem (nejčastěji zánět močových cest) nebo sexuálně přenosnou chorobou (kapavka).

Pokud zažíváte tyto problémy při ejakulování, měli byste co nejrychleji vyhledat lékaře.

 • Opožděná ejakulace (žádná ejakulace) – je to stav , kdy muž potřebuje delší sexuální stimulaci (více než 30 minut) pro dosažení vyvrcholení a ejakulace. Někteří muži, kteří zažívají tento problém, nejsou schopni ejakulovat vůbec.

Občas to zažije každý muž, ale když se z toho stane chronická záležitost, je to problém pro lékaře.

Pokud máte podezření, že jedna z možností je ten Váš případ a je to vážně, neváhejte navštívit odborníka a začněte svou léčbu. Tyto problémy Vám může spolehlivě diagnostikovat jen doktor.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

Výživové doplňky

Výživové doplňky se užívají nejen jako podpora ejakulace, ale i při menších problémech s ejakulací. Jsou doporučovány lékaři v případech, které nutně nevyžadují léky na předpis, ale potřebují vylepšit. Účinné látky, které mají výživové doplňky, působí téměř stejně jako ty obsažené v lécích na předpis. Výživové doplňky však na rozdíl od léků na předpis nepředstavují hrozbu v podobě vedlejších účinků. Za to může jejich přírodní složení. Další výhodou výživových doplňků je, že je můžete koupit bez předpisu lékaře.

Zakoupit je můžete v lékárně nebo v internetové lékárně – je to jen na Vás. Na Slovensku se prodávají pouze ty, které byly schváleny ministerstvem, proto se nemusíte bát nějakých „placebo pilulek.“

Podpora ejakulace doplňky výživy

K nejprodávanějším volným produktům na trhu se řadí tyto výživové doplňky:

Semenax – výživový doplněk na podporu tvorby semene a zvýšení plodnosti muže. Jeho účinky jsou:

 • více semena – mužské semeno je už jen „šlehačkou na dortu“ – je to závěrečnou tečkou sexuálního vyvrcholení, ale je to důležitá věc. Množství semene, které muž vyprodukuje, poukazuje na to, v jaké fyzické kondici je. Partnerky si i takové drobnosti všímají a pamatují. Nejednou podle toho hodnotí kvalitu, jaký jste milenec.
 • přírodní zvýšení plodnosti – přírodní složky, z nichž se Semenax skládá, jsou čistým výtvorem přírody a nemusíte se bát alergických reakcí nebo vedlejších účinků. Doplnění minerálů a vitamínů prospívá tělu muže a posiluje zdraví.
POZOR: Dnes si produkt koupilo už 6 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku produktu Semenax. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

Vimax Pills – výživový doplněk, který komplexně podporuje činnost mužské reprodukční soustavy. Jeho účinky jsou:

 • zvýšení množství semene – pokud máte vážné plány zplodit dítě, zvýšení množství semene Vám zaručeně zlepší šance. Větší množství semene příznivě působí na celý sex
 • zlepšení erekce – s kvalitnější erekcí dosáhnete toho, že se vaše semeno během pohlavního styku dostane blíže k vajíčku ženy. A pokud Vám nejde právě o početí dítěte, nevadí. Lepší erekce poskytne Vám i Vaší partnerce delší rozkoš během milování.
 • zvětšení penisu – penis je chloubou každého muže. Málo výživových doplňků se může pochlubit růstovým efektem – do délky i do tloušťky.
  Vimax Pills je jedním z těch vyvolených, který to dokáže. Výsledky Vimax Pills se měří v centimetrech a trvají dlouhodobě.
Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax sleva
Oba produkty se těší velké oblibě mezi pány. Jak jsme již zmínili, jejich koupě neznamená, že máte problém, ale že se o své zdraví poctivě staráte a záleží Vám na budoucnosti. Mějte na paměti, že koupě výživových doplňků není ostuda, ale prozřetelnost.

Tak, doufáme, že jsme Vám co nejlépe odpověděli na tyto otázky o ejakulaci.

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší přípravky na lepší ejakulaci

Jak můžete zlepšit ejakulaci? Doporučujeme Vám přírodní pilulky Ultra Potence a Vimax Pills.

Pod značkou Ultra Potence se skrývá potenciál být nejlepší. Nejrychlejší přípravek zvětšuje penis, zvyšuje tvorbu testosteronu a libida, podporuje zdravou erekci a zlepšuje ejakulaci. Ultra Potence objednat
Vimax Pills se delší dobu považuje za nejlepší. Dlouhodobé změny, kterými obohacuje sexuální život jsou: zlepšení erekce, zvýšení testosteronu, zvětšení penisu a odstraňuje častý mužský problém – předčasnou ejakulaci.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekceEjacontrol

Počet tabletek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívání tabletek:
Vimax Pills – dlouhodobé
Ejacontrol – krátkodobé i dlouhodobé
VigRX Plus – krátkodobé i dlouhodobé

Denní dávkování: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Přírodní složení:
Vimax Pills – ANO
Ejacontrol – ANO
VigRX Plus – ANO

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

4.3/5 - (3 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply