DOPORUČUJEME: Nejlepší vaginální gel – Femigel vs Tea Tree olej vs Jenamazol

Nejlepší vaginální gel - Femigel

BOMBA: Jak zmírnit suchost a svědění pochvy? Vyzkoušejte Femigel.

Femigel je antiseptický a hydratační vaginální gel určený pro ženy trpící suchostí a svěděním pochvy. Tento přírodní vaginální gel s 3% obsahem čajovníkového oleje je speciálně navržen tak, aby obnovil přirozené kultury a vlhkost ve vagíně. Zmírňuje také nepříjemné svědění.Femigel

Kandidóza je plísňová infekce a čajovníkový olej má přirozené antimykotické a antibakteriální účinky. Krém není mastný, neobsahuje alergeny a jeho používání je snadné a pohodlné.

 • balení obsahuje 4 aplikátory á 5 ml
 • je to vaginální nehormonální gel, který se používá ke zmírnění suchosti a svědění pochvy způsobených kandidózou
 • doporučuje se použít jeden aplikátor každý třetí den na zmírnění svědění
 • ve vážnějších případech se může použít jeden aplikátor každý večer, pak další obden po dobu jednoho týdne a nakonec třetí aplikátor každý třetí den po dobu jednoho týdne

Před použitím protřepejte tubu s gelem. Otevřete. Pro pohodlnější aplikaci si sedněte nebo lehněte. Gel aplikujte přímo do pochvy ze speciálně zabezpečeného aplikátoru. Ideální je aplikovat gel před spaním. Po použití aplikátor vyhoďte.

Gel obsahuje tea tree olej, který má přirozené antibakteriální a antimykotické účinky a působí preventivně proti opakujícím se kandidózám. Neobsahuje paraben ani parfém, je speciálně navržen pro přirozenou obnovu kultury v pochvě a zvyšuje také vlhkost v pochvě, což zmírňuje svědění a zajišťuje přirozené pH. V případě, že váš partner také trpí kvasinkovou infekcí, doporučuje se, aby oba partneři používali tento gel. Gel je založen na přírodní bázi, dobře se snáší a je klinicky testován.

 

Radí odborník: Tea Tree olej má příznivé účinky při vaginální kvasinkové infekci

Tea Tree olej je účinný přírodní olej, který má příznivé účinky při léčbě vaginální kvasinkové infekce, jakož i při léčbě jiných typů kandidóz. Přesto, používejte tento olej opatrně, nebezpečné je zejména jeho polknutí. Nemůže se totiž užívat vnitřně! Stejně se ujistěte, že jej uchováváte mimo dosah dětí. Důležité je skladování na tmavém místě. Pokud trpíte vážnou kvasinkovou infekcí nebo pokud se infekce stále vrací, Tea Tree olej je skvělá volba. Existuje mnoho studií, které potvrzují účinnost tohoto oleje při uvedených infekcích.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyzkoušejte přírodní pilulky na lepší vzrušení, zvětšení prsou a silnější orgasmus, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma!

Clitorinlepší vzrušení pro nejlepší orgasmus, může pomoci pro rychlé oplodnění pro ženy.
Vigorellelubrikační gel pro lepší zvlhčení vagíny, výsledkem je zvýšení libida, vyšší chuť na sex.
Breastmaxpilulky na zvětšení poprsí a štíhlou postavu, doporučujeme dlouhodobé užívání pro ženy.
Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chci využít slevu

Olej můžete použít při koupeli ve vaně. Julia Lawlessová ve své knize Encyklopedie esenciálních olejů uvádí, že stačí přidat pět až deset kapek oleje na litr vody. Avšak místo čisté vody můžete použít i jablečný ocet, který je známý jako „kvasinkový zabiják“. Stačí jen promíchat vodu a můžete jít na to. Vykoupejte se tak jako obvykle, ať už ráno nebo večer před spaním. Do koupele můžete přidat i jiné esenciální oleje. Každý z nich má jiný účinek v boji proti kvasinkovou infekci a navíc, když budete atakovat infekci z různých úhlů, léčivá síla koupele bude větší. Lázně se doporučují třikrát týdně a měly by trvat 10 – 20 minut. Pomoci by mohly i výplachy pochvy.

 

Účinky čajovníkového oleje:

 • zabijí houby, které způsobují kvasinkovou infekci
 • zabraňuje množení Candidy albicans – houby, která je zodpovědná za vznik infekce
 • zmírňuje zánět, vytváří rovnováhu mezi „špatnými“ a „dobrými“ bakteriemi
 • má antibakteriální a antimykotické účinky, což napomáhá při léčbě kvasinkové infekce
 • eliminuje množství choroboplodných mikroorganismů
 • podporuje imunitu a celkový dobrý zdravotní stav

Femigel vs Tea Tree olej vs Jenamazol pro ženy

REVOLUCE: Jak se zbavit kandidózy? Jenamezol je účinný antimykotický lék

Jenamezol gel nebo Mycelex-G (klotrimazol) je antimykotický lék. Zabraňuje kvasinkám rozmnožovat se. Používá se k léčbě různých druhů kvasinkové infekce. Balení obsahuje tubu s gelem a 3 aplikátory.

Je určen zejména pokud trpíte:

 • vaginální mykózou
 • zápalem pochvy vyvolaným kvasinkami
 • výtokem z pochvy způsobeném infekcí
 • zápalem zevních rodidel způsobeným houbou Candida

Přípravek je nejlépe aplikovat vleže vložením aplikátoru přímo do pochvy.

Jenamazol byste měli používat podle doporučení lékaře, nebo si pečlivě přečtěte příbalový leták. Pokud vám není něco jasné, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

    Před použitím a také po použití si umyjte ruce.

    Použijte aplikátor.

    Používejte bez přerušení, dokonce i během menstruace.

    Můžete použít vložku, ne však tampon, abyste si nezašpinili oblečení.

Pokud infekce přetrvává i po dobrání léčby, nebo se zhorší, vyhledejte lékaře. Může se totiž jednat o jiný druh infekce.

Dávejte pozor, aby se vám lék nedostal do očí, nosu nebo úst. Uchovávejte při pokojové teplotě, v suchém a chladném prostředí.

Přípravek obsahuje klotrimazol, který má antimykotické účinky a zabraňuje množení kvasinek. Používá se k léčbě kandidózy. Současně by se však měl léčit i partner.

AKTUÁLNĚ: Dnes si tabletky koupilo už 6 žen!
VÝPRODEJ: Získejte super slevu 10% na celou objednávku produktu Vigorelle. Stačí napsat VZ10 za jméno při objednávce a získáte až 10% slevu! Akce platí na všechny produkty na vigrx.cz!

Tip na dnešek: Zkuste Clitorin tabletky, které zlepší váš sexuální život a Vigorelle krém na dosažení okamžitého vzrušeníClitorin

Clitorin – tablety pro ženy, přírodní afrodiziakum. Jde o sexuální stimulant, který vám zaručí zvýšení libida a sexuální vzrušení. Clitorin zvyšuje libido, zintenzivňuje sexuální potěšení a orgasmus, posiluje sebevědomí. Užíváním se vám vrátí energie, vitalita.

Vigorelle – krém určený pro ženy na zvýšení libida. Účinky jsou okamžité a vy si konečně vychutnáte sexuální intimitu s vaším partnerem. Krém zvyšuje potěšení ze sexu a dosažení vlhkosti. Snadno se aplikuje.

 

RECENZE DOKTORŮ – Nejlepší produkt na vyřešení intimních problémů

Tabletky Clitorin Vám doporučujeme jako nejlepší doplněk na dlouhodobé zvýšení vzrušení. Ty dámy, které přípravek užívají, si ho nemohou vynachválit a hovoří o něm jako o zázraku. Poznali nevídané rozměry sexuálního nebe v podobě častých orgasmů a zažili i zlepšení sexuálního života. Jejich zkušenosti jsou něco, co bychom Vám rádi tlumočili a všemi deseti prsty výrobek doporučujeme.

4.7/5 - (9 votes)

Podobné příspěvky

Leave a Reply