Což nám zaručuje zdravou prostatu? Vrbovka malokvětá vs. Prostenal Forte

Zdravá prostata

Vrbovka malokvětá

Je to vytrvalá rostlina, která patří mezi byliny. Její výška je od 50 centimetrů až do 1 a půl metru. Její stonky jsou přímé avšak vysoké a na konci velmi rozvětvené. V horní části je stonek krátce chlupatý. Na jejím stonku se nacházejí listy, avšak co je zajímavé v dolní části se listy vyskytují naproti sobě ale ve vyšších částech se vyskytují střídavě. Má krásné světle fialovými květy, které vyrůstají z listů v řídkých hroznech.

Vrbovka malokvětáKde mě najdeš snadno a rychle?

Tento krásný kvítek můžeme najít hlavně v okolí potoků, čili na vlhkých místech. Můžeme tuto rostlinu nalézt i na loukách nebo nížinách avšak musí být vlhké, protože miluje vodu a vlhkost, takže se nejvíce vyskytuje od nížin až po podhorské pásmo, najdeme je hlavně tam, kde můžeme najít vápencové podloží, protože se její semínka zachytí hlavně na spáleništích.

Sběr:

Její sklizeň je důležité vystihnout ve správném okamžiku. Nejvýhodnější je sběr v měsících červenec a srpen. Při sběru seřezáváme pouze její vrchní část nebo jen kvetoucí nať, nejlépe je začít sklizeň na začátku kvetení ještě před dozráváním semen. Nejdůležitější je, že sušit ji musíme při teplotě 35 °C v umělých podmínkách nakolik přírodní podmínky nám nedovolují mít přesně stanovenou teplotu každý den.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Koupit Vimax Pills

(Ne)léčím?

Její léčivé vlastnosti jsou velmi známé každému. Důvodem její sklizně je hlavně použití na léčení prostaty a léčení jiných chorob močového ústrojí a potížích trávicí soustavy. Vrbovka malokvětá patří mezi močopudné rostliny a tím pomáhá náš organismus zbavovat se škodlivých látek.

Preventivní:

Tato rostlinka se doporučuje pít i preventivně, pokud je rostlina dobře vysušená, uděláme si z ní fajn čaj, který má blahodárné účinky pro náš život a náš zdravotní stav . Dobré účinky má i po operaci protože se rychleji zregeneruje močové ústrojí. Tato rostlina je vhodná i pro ženy a léčbu ženského močového ústrojí.

Čaj

Připravíš si mě snadno a jednoduše:

Pokud už máme tuto vrbovku doma, je to velmi jednoduché. Sušenou vrbovku dáme do džbánu a zalijeme ho vodou. Pozor aby nebyl čaj velmi silný má být takový akorát. Nejlepší je ho pít teplý pokud však to nejde tak poslouží i letní a nedejbože i studený.

CO? Kde a jak?

Čili jsme zjistili, že je to léčivá bylina, která obsahuje množství biologicky aktivních látek a tím napomáhá a ovlivňuje činnost prostaty. Co je hlavní řeší všechny problémy prostaty jako například bolest, úniky moči, nutkání k močení.

Nicméně Vrbovka napomáhá i jako prevence, protože blahodárně působí pro očistu našeho těla.

Vrbovka malokvětá urychluje hojení ran, blahodárně působí při nezhoubném nádoru prostaty, má velmi příznivé účinky na ledviny a ledviny.

Vraťme se k sběru:

U vrbovky je důležitý šetrný sběr aby tato rostlina nevyhynula. Mohli bychom ji sbírat celou, ale pro rostlinu a její rychlou obnovu je důležité sbírat ji cca od poloviny aby mohla rychle a jednoduše vytvořit boční výhonky. Dokáže to proto snadno a rychle, protože její kořenová bioflora zůstala nenarušená. Odvděčí se nám za to i příští rok, protože znovu nám dá to co potřebujeme a budeme moci v době sklizně pohladit naši duši. Z rostliny sbíráme listy, květy ale i stonek. Všechny tyto části blahodárně působí na léčbu a také prevenci prostaty.

 

Prostenal

Prostenal Forte

Slavný elixír dobrého a šťastného života. Protože jen tehdy pokud jsme jednou byli nemocný si dokážeme opravdu ctít zdraví, i když už jen to pomyslné. Prostenal Forte blahodárně působí na zdravou prostatu, příznivě podporuje správný průtok moči a správný proud moči. Bez jakýchkoliv problémů udržuje správnou biofloru a správnou funkci močového ústrojí, přispívá i k udržování správné a pro jiné lidi normální hladiny testosteronu v krvi. A co když chcete být více plodný? Pokud máte prostatu určitě Vám k tomu pomůže i tento lék.

Tento produkt obsahuje tři základní složky:

Kopřiva dvoudomáKopřiva dvoudomá: je to bylina, která se nachází všude kolem nás, má jednoduchou lodyhu, její listy jsou podlouhlé s hrbatým okrajem. Na jejím byli, se nacházejí kvítky, které vyrůstají přímo tam, kde i listy. Její výskyt je jednoduchý nacházejí se u plodů, v sazenisku nebo i jen tak v přírodě, najdeme ji přímo všude. Z této rostliny sbíráme listy, a nať, avšak zpravidla při sběru používáme rukavice a seřízneme jen čerstvé výhonky. Sušíme v umělém prostředí při teplotě až 60 °C aby naší rostlince neušla barva. Kopřiva jako taková pomáhá při chorobách močových a dýchacích cest, při špatném trávení, ji mohou používat jak ženy, tak i muži.

Zinek: se nachází v každé části těla, protože ho potřebuje každá buňka v těle, je koncentrovaný ve svalech, kůži, ledvinách, v očích a také ve slinivce břišní. U mužů se nachází i v prostatě.

Saw palmety: je to rostlina, která působí na přirozenou funkci močového ústrojí. Tato rostlina se nabízí a doporučuje jako zdroj mastných kyselin, protože pouze pokud máme dostatek mastných kyselin můžeme hovořit o zdravé prostatě, protože podporuje průtok močení.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 7 zákazníků!
Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma. Sleva platí pro všechny doplňky na www.vigrx.cz.

 

Zdravá prostata

Prostata je zdravou prostatou tehdy, když se správně chytí za pačesy a léčí se nezbývá napospas osudu. Z tohoto nám vyplývá, že nesmíme zapomínat na její léčbu a nemusíme se bát zajít za urologem, je to specialista, který opravdu pomůže. Takže nezapomínejte na lékaře a následně na léčení sama sebe. Však láska k sobě a svému zdraví je pro život důležitá. Hlavně nezapomeňte, že i když nám medicína nabízí řadu možností, tak i přírodní léčba je velmi prospěšná pro život, tak nezapomeňte si udělat čaj z Vrbovky, je chutný a určitě Vám pomůže.

Vimax PillsRecenze lékařů: Nejlepší produkty na zdravou prostatu

Vimax Pills – začneme tím nejlepším, co se dá v lékárně (nebo i na internetu) zakoupit. Je to výživový doplněk Vimax Pills – přírodní doplněk stravy plný vitamínů a minerálů. Prostatu dostane do top formy speciálně připravené bylinné složení, zároveň se podílí i na zlepšení erekce a odstranění častého mužského problému jménem předčasná ejakulace. Pravidelné užívání přípravku Vám zajistí dlouhodobé zlepšení zdraví organismu. Produkt je cenově dostupný a v poměru cena a kvalita je momentálně nejlepší přírodní volbou.

Ultra PotenceUltra Potence – přeskočíme do luxusní třídy, kde jsou cenovky vyšší a účinky bleskovější. Tento výživový doplněk Vám bleskově přinese zlepšení mužské pohlavní soustavy – podporuje erekci, odstraňuje předčasnou ejakulaci, minimalizuje problémy s prostatou. Silný léčivý účinek působí rychle a proto si už po pár dnech všimnete, že Vaše prostata méně diktuje chod věcí ve vašem životě. Obsahuje kvalitní bylinné ingredience, které jsou věky ověřené jako přírodní afrodiziaka a proto je efekt Ultra Potence takový rychlý a unikátní.

5/5 - (10 votes)

Leave a Reply