Bomba na trhu: andropenis – cena, recenze, zkušenosti a diskuse

Jak se dá rychle zvětšit penis

Andro-penis je přístroj na zvětšení penisu. Tento přístroj dostal certifikát od zdravotnických autorit Evropské Unie. Cena tohoto přístroje se pohybuje přibližně od 3757 Kč až do 5784 Kč.

AndropenisSLOŽENÍ:

 • Plastický kroužek na spodní části
 • Kulatá část s otvorem
 • Šroubovací hřídel – je třeba ji naolejovat, aby lépe klouzala
 • Regulační šroub s vnitřním závitem
 • Kovová trubička – je třeba ji naolejovat aby lépe klouzala
 • Šroub
 • Pružina
 • Šroub na utažení pružiny
 • Velká osa 4 cm
 • Středová osa 2 cm
 • Malá osa 0,5 cm
 • Minimální osa 0,3 cm
 • Vrchní plastický držák
 • Silikonová páska
 • Ochranný polštářek – který se jmenuje Andro-top

Andro-penis je vyroben z plastického kroužku a dvou trubiček s vnitřní pružinkou. Na horní části najdeme plastický držák, ke kterému se připojuje silikonová páska. Plastické části jsou vyrobeny z materiálu POM a horní páska je ze silikonu určeného výhradně jen a jen na lékařské použití. Kovové trubičky jsou vyrobeny z mosazi. Povrch těchto trubiček je z niklu. Pružinky jsou vyrobeny z jemňoučké oceli a osy Andro-penisu jsou zhotoveny z chirurgického hliníku. Na prodloužení penisu je toto jeden z nejúčinnějších způsobů a navíc Vám nehrozí žádné operace, žádné chirurgické zákroky, kromě zvětšení Vám Andro-penis nabízí i opravy zakřivení všech penisů bez chirurgického zákroku. Tato léčba je určitě bezpečnější než chirurgické zákroky, které se velmi obtížně léčí.

Akce
Tento týden výrobce nabízí exkluzivní akci Vimax Pills na vimaxpills.cz. Vyzkoušejte přírodní pilulky pro větší penis, lepší erekci a předčasnou ejakulaci, stačí napsat VI10 za jméno při objednávce a získáte slevu 10 procent celou vaši objednávku. Čím více objednáte, tím větší slevu získáte. Objednávejte rychle, balení se vyprodávají jako zdarma! Vimax Pills CZ

Známe dva modely Andro-penisu a to Andro-Penis pro penisy s minimální délce přibližně 7 cm při erekci nebo Andro-penis Gold, který je určen pro penisy s také minimálně 7 cm při erekci, ale při tomto druhu Andro-penisu máte jako bonus to, že jeho povrch je ve zlatě.

Délka – šířka = Míry Vašeho krasavce

Důležité je, abyste si změřili nejen délku ale i šířku vašeho penisu při erekci, je velmi důležité použít správný typ metru a na toto měření je nejvíce vyhovující krejčovský metr, protože se dá snadno ohýbat. Pokud už máme penis odměřený, zapíšeme si tyto údaje do tabulky.

Proč je minimální délka penisu při erekci 7 cm, abychom mohli tento přístroj používat?

Důvodem je hlavně to, že celková základní délka Andro-penisu je 8 centimetrů. Velikost tohoto přístroje se měří od úplného okraje kroužku k okraji horní kovové osy. Velmi důležité je správné změření penisu, protože pokud si ho špatně změříte, nastavíte si i špatně tento přístroj. Abychom měli správně Andro-penis nastaven tak si vezmeme délku našeho penisu při erekci, od této délky odečteme 4 centimetry. Máme-odečteny tak už si umíte správně nastavit svůj Andro-penis.

Např. Váš penis má délku: 20,8 cm

odečíst: 4 cm

20,8 – 4 = 16,8

Čili Vaše osobní nastavení Andro-penisu bude 16,8 cm.

Chcete vyzkoušet konečně skutečně silné přírodní afrodiziaka? Přemýšlíte nad tím jak dosáhnout zlepšení erekce, dlouhodobé zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace? Chcete si koupit přírodní doplňky jako náhradu škodlivých léků s nepříjemnými vedlejšími účinky pro zdraví? Přírodní pilulky jsou tu přesně pro vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a další ověřené doplňky vám pomohou pro zlepšení sexuálního vzrušení pro vás a partnerku. Navíc můžete získat super slevu 10% a to na celou objednávku. Nejlepší produkty najdete po kliknutí na Aktivujte slevu.
Při objednávce napište slevový kód AS10 za jméno a získáte slevu 10 procent na celou vaši objednávku. Nestačí? Při objednání alespoň 3 produktů získáte expresní dopravu zdarma!

No pokud andropenis používáte hlavně kvůli léčbě zakřivení penisu, tak odečtení 4 centimetrů je málo. V tomto případě musíme odečíst až 5 centimetrů. Příklad bude vypadat takto:

Váš penis je zakřivený a má délku: 20,8cm.

Odečítá se od této délky 5 cm.

20,8 – 5 = 15,8

Vaše osobní nastavení Andro-penis při zakřivení bude 15,8 cm.

Zvětšení penisu návod

Máme-li správně vypočtenou délku osobního nastavení, tak si nastavíme aparát tak aby odpovídal velikosti tohoto výpočtu. Přidáváme postupně osy do tehdy, dokud nedosáhneme potřebnou délku, osy které přidáváme mají velikost 4 centimetry – velká osa, 2 centimetry – střední osa, 0,5 centimetru – malá osa a 0,3 centimetru – minimální osa.

Čili při délce 16,8 centimetru dáme:

Velká osa – 4 cm – 4 ks

Malá osa – 0,5 cm – 1 ks

Minimální osa – 0,3 cm – 1 ks


Při délce 15,8 cm:

Velká osa – 4 cm – 3 ks

Střední osa – 2 cm – 1 ks

Malá os – 0,5 cm – 3 ks

Minimální os – 0,3 cm – 1 ks

Pokud je vypočítána osobní velikost nastavení Andro-penisu nižší než základní velikost aparátu, začneme léčbu penisu jen s aparátem. V tomto případě nepřidáváme žádné částice. AndroPenis používáme přibližně 15 dní. Tyto dny jsou velmi důležité, protože zde se léčba začíná. Důležité je tuto léčbu dobře uchytit za pačesy. Nicméně léčbu můžeme aplikovat i déle. Například až 3 měsíce.

Zvětšování penisu je velmi důležité správně kočírovat a nejhlavnější je abychom si uměli správně nastavovat Andro-penis, protože při špatném nastavení nám může jen uškodit. Od třetího měsíce používá zvětšovací aparát velmi pomalu, protože zvětšení penisu nepostupuje velmi rychle. Proto musíme dbát na správné přidávání částic. To znamená, že bychom měli přidávat jednu malou osu každých 10 až 15 dní, ne méně, protože by to mohlo ovlivnit správný růst penisu. Pokud však máte čas a nespěcháte s růstem svého miláčka, tak postupujte ještě pomaleji. První den přidejte jen minimální osu, jejíž velikost je 0,3 cm a o několik dní ji nahraďte částí s malou osou o velikosti 0,5 cm.

POZOR: Dnes si produkt koupilo už 8 zákazníků!
Pro lepší erekci a větší penis doporučujeme doplněk výživy VigRX Plus. Získejte dnes slevu 10% na celou objednávku tohoto produktu. Napište jednoduchý slevový kód VZ10 za jméno při objednávce a získáte slevu na celou objednávku a při objednání 3 produktů i expresní dopravu zdarma.

Jak si Andro-penis navlékne na svůj penis?

Důležitá je správná posloupnost navlečení Andro-penisu, proto se musí toto navlečení mít určitou posloupnost. Nejprve si vložíme silikonovou pásku do ochranného polštářku. Tento ochranný polštářek se jmenuje Andro-Top. Použití Andro-Topu je velmi důležité, bez Andro-Topu se Andro-penis nesmí používat, protože je povinné využívání Andro-Topu. Pokud jste citlivý v oblasti penisu, tak je vhodné obalit penis vatou nebo gázou. Pokud se snažíme penis dát do Andro-penisu, musí být ochablý. Proto je důležité shrnout celou kůži předkožky směrem k tělu. (Je to ta část, která chrání žalud.)

Pokud máme správné předkožku nataženou směrem k tělu, tak penis pak natáhnete směrem ven, tak aby byl natažený ale ochablý, následně vložíte konce silikonové pásky směrem do otvorů horního plastového držáku. Pokud tohle všechno už máme splněno, měla by se nám tímto způsobem vytvořit z pásky smyčka. Penis následně vložíme do spodního kroužku a žalud položíme na otvor v horním držáku. Levou ruku máme položenou na horním držáku a zatlačíme přístroj směrem k tělu, aby se aparát Andro-penisu zkrátil. Levou rukou nadále tlačíme směrem k tělu a prsty volné pravé ruky protáhneme žalud silikonovou smyčkou tak, aby jeho okraj byl položen nad silikonovou pásku.

Tipy od doktora
Přemýšleli jste nad tím jak je možné dosáhnout mnohem větší penis, lepší erekci a jak odstranit předčasnou ejakulaci při pohlavním styku bez léků? Pokud váš doktor vám nepomohl vyléčit krátkodobé poruchy erekce a ejakulace zkuste novinku, přírodní doplňky výživy jako jsou Vimax Pills – nové složení z Kanady, Dragon Power – afrodisiakum z Čínské medicíny a Ultra Potence – nejnovější tabletky – hit z Ameriky.Ultra Potence recenze

Důležitá je správná fixace žaludu, právě proto si žalud přidržte levým palcem na uzdičce. Následně musíme pomalu utahovat obě konce silikonové pásky tak aby se smyčka se žaludem uvnitř zmenšovala. Nezapomeňte to dělat pomalu, jelikož musíme dbát se správný průběh užívání Andro-penisu. Následně natáhněte kůži směrem k tělu na horní i dolní části penisu tak, aby se penis cítil dobře a aby nedošlo k poškození, případně k přiškrcení uzdičky. Máme-li Andro-penis správně utažený, nesmí být kůže na penisu zvrásněná. Nicméně důležité je umístit žalud správně, čili musí být umístěn tak v silikonové smyčce, aby nevypadl, ale ne natolik, aby to bolelo a bylo nepříjemné. Proto to musíme vyzkoušet, zda je správně založen.

Pro správné odzkoušení správnosti utažení silikonové smyčky pusťte levou ruku a opatrně zastrčte silikonové smyčky do prohlubní, které se nacházejí na zadní části horního držáku. Toto zastrčení uděláme pomocí stisknutí směrem nahoru. Nesmíme mačkat směrem dolů, protože by mohlo dojít k přiškrcení kůže případně jiných částí penisu. Abychom předešli přiškrcení musíme zkontrolovat i zda není náhodou ve smyčce zachycena uzdička, případně musíme dávat pozor i na to, aby nebyl zachycen žádný záhyb kůže. Pokud by se náhodou stalo, že máme zachycen záhyb kůže tak musíme kůži potáhnout směrem dolů a pak následně vzhůru. Tímto předejdeme skřípnutí penisu.

Andropenis používaní

Co je důležité vědět před používáním Andro-penisu?

Nejdůležitější částí při používání Andro-penisu je VYTRVALOST, protože pouze pokud je člověk dostatečně vytrvalý dokáže používat Andro-penis po celou dobu trvání. Musíme poznamenat, že kromě vytrvalosti je důležitou součástí i TRPĚLIVOST, protože jen pokud je člověk trpělivý dokáže dojet do cíle s příznivým účinkem. Kromě vytrvalosti a trpělivosti, musí člověk oplývat sebevědomím, které mu napomáhá posouvat se vpřed. Bez těchto tří aspektů to nejde. Proto je důležité, abyste tyto vlastnosti měli, i když jen v malém množství. Jsou klíčem k dosažení správného úspěchu, resp. k dosažení cíle.

V první den je důležité zvyknout si, právě proto, si nasadíme Andro-penis jen na určitou dobu. Nasadíme si ho v časových intervalech přibližně na 2 hodiny. Aparát odkládáme každé dvě hodiny na několik minut. Tento proces opakujeme přibližně 10-krát za sebou. Aplikujeme Andro-penis takto proto aby si tkáň odpočinula. Pro správnou aplikaci je prvním dnem velmi důležité postupovat takto, protože odpočinek tkáně je velmi důležitý. V pozdější fázi odpočítáváme přibližně po hodině a půl. V průběhu těchto pauz svůj penis jemně a příjemně masírujeme.

Andro-penis se doporučuje nosit směrem nahoru a nesmíme zapomenout jej natočit směrem do strany. Důležité je oblékat si slipy nebo trenýrky. Na vrch je důležité si dát nějaké volnější kalhoty. Jako všechny přístroje i tento musíme udržovat v čistotě, proto ho každé čtyři dny omýváme mýdlem a vodou.

Rychlé zvětšení penisu

Co když si ho pár týdnů nemůžu nasadit? Je to problém?

Pokud si tento aparát nemůžete pár týdnů nasadit, nic se neděje, jen způsobíte pomalejší zvětšení penisu. Právě proto pokud si uděláte přestávku tak v tomto okamžiku pokud začnete používat Andro-penis tak si zmenšete velikost aparátu o 1 cm, po 5 dnech zvětšíme aparát o 0,5 cm. Za dalších 5 dnů o 0,5 cm. Následně postupujeme podle původního postupu.

Na závěr Vám k užívání Andro-penisu chci doporučit Vimax Pills, protože jsou to tablety vyrobené na přírodní bázi, které velmi dobře pomáhají zdravotnímu stavu muže. S těmito pilulkami zažijete postelové hrátky jaksepatří. Kromě toho, že velmi dobře působí na potenci u mužů, jsou také velmi dobře cenově dostupné.

Přeji příjemné zvětšení penisu.

Recenze doktorů a zkušenosti zákazníků doporučují Vimax Pills na zlepšení sexuální výdrže Vimax Pills diskuse

Recenze doktorů: Nejlepší výživové doplňky na zvětšení penisu

V případě, že chcete získat větší penis jen přírodní cestou, měli byste vědět o existenci dvou výživových doplňcích, které jsou uznávány v lékařských kruzích: Ultra Potence a Vimax Pills.

Ultra Potence – je považován za luxusní doplněk výživy (má vyšší cenu, ale kvalitnější bylinné extrakty) pro rychlé zvýšení testosteronu, zlepšení erekce a v neposlední řadě i zvýšení libida .
Vimax Pills – přípravek z kategorie „zlatá střední cesta.“ Jsou to nejlepší pilulky na dlouhodobé zlepšení erekce, zvýšení testosteronu, zvětšení penisu a odstranění předčasné ejakulace. To vše dostanete za sympatickou nízkou cenu.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplňkem VigRX Plus jeden z nejlepších přírodních doplňků výživy na rychlé zlepšení erekce. Jsou také vhodné na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisu, vyšší libido, delší pohlavní styk, lepší orgasmus a mnohem vyšší vzrušení. Tabletky je možné kombinovat, někteří zákazníci doporučují také tabletky Ejacontrol na kontrolu erekce a odstranění předčasné ejakulace. Jaké jsou nejlepší přírodní pilulky na erekci?
Vimax Pills – lepší erekce, větší penis, pomáhá při předčasné ejakulaci, přírodní doplněk výživy
Ejacontrol – rychlé zlepšení erekce, lepší kontrola erekce a prodloužení pohlavního styku
VigRX Plus – rychlé zlepšení erekce, pomáhá na poruchy erekce jako podpora erekceEjacontrol

Doporučené užívání tabletek:
Vimax Pills – dlouhodobé
Ejacontrol – krátkodobé i dlouhodobé
VigRX Plus – krátkodobé i dlouhodobé

Denní dávkování: 
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Přírodní složení:
Vimax Pills – ANO
Ejacontrol – ANO
VigRX Plus – ANOVigRX Plus

Cena a recenze (oficiální prodejce) doktorů, odborníků:
Vimax Pills – vyšší cena, nejlepší hodnocení, nejlepší poměr cena a výkon podle zákazníků
Ejacontrol – nízká cena, velmi dobré hodnocení
VigRX Plus – vysoká cena, vynikající hodnocení

Kde koupit produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Další doporučené produkty: Ultra Potence, Dragon Power
Jak vybrat produkty: Doporučujeme Nové složení, více balení pro dlouhodobé užívání se slevou, oficiálního prodejce Vigrx.cz
Další afrodiziaka: Na oficiální stránce vigrx.cz a na afrodi.sk
Kde koupit Viagru pro ženy? Přírodní Viagru pro ženy Clitorin jakož i další produkty pro ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednat na vigrx.cz

Vimax Pills je doporučen jako nové složení, je možné jej koupit i na oficiální stránce VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívání alespoň 3-6 měsíců. Více o tabletkách na oficiální stránce VimaxPills.cz.

Podobné příspěvky

Leave a Reply